GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Netia Business Community Offer - najlepiej skomponowane rozwiązanie komunikacyjne dla firm

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-31 17:17 - czytano: 463 razy - dodaj komentarz
Netia Business Community Offer - najlepiej skomponowane rozwiązanie komunikacyjne dla firmNetia wprowadziła nową ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) - Business Community Offer. To kompleksowe rozwiązanie, umożliwiające płynną komunikację w firmie, które integruje elementy kilku kluczowych usług Netii, znanych z segmentu klientów korporacyjnych, m.in. Netia Office Anywhere oraz Netia IT Support. Netia Business Community Offer (BCO) to idealne rozwiązanie dla firm w sektora MŚP, które nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić na kosztowne i czasochłonne
REKLAMA
tworzenie własnych, wewnętrznych rozwiązań komunikacyjnych.

W ramach nowej oferty BCO, Netia udostępnia swoim klientom biznesowym kilka zintegrowanych ze sobą usług jednocześnie:

 • Netia Office Anywhere - czyli usługę zunifikowanej komunikacji i zdalnej pracy grupowej, opartą na komunikatorze Microsoft – Lync 2013;
 • IntegralNet - platformę łączności wraz z urządzeniami (telefony IP HD i bramy IAD firmy Grandstream);
 • Netia IT Support - wsparcie techniczne w zarządzaniu aplikacjami na komputerach klienta.
Nowa oferta Netii zapewnia firmie sprawny przepływ informacji, a co za tym idzie - komfort pracy. Umożliwia budowanie pełnej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb komunikacji w firmie, z wykorzystaniem wielu narzędzi takich jak: telefon, fax, komunikator, chat, konferencje video, czy monitorowanie statusu poprzez funkcję presence.

Netia Business Community Offer umożliwia bezpłatną, nielimitowaną komunikację telefoniczną, wideo i chat oraz eliminuje koszty zakupu, serwisowania i rozbudowy centrali abonenckiej. Zapewnia profesjonalną opiekę specjalistów Netii i umożliwia szybką i łatwą rozbudowę infrastruktury o kolejnych użytkowników i lokalizacje. Ponadto, oferta BCO może być początkiem budowania komunikacji w firmie wykorzystującej hostowaną pocztę, własne aplikacje klienckie.

W ramach Netia Business Community Offer każdy klient sam komponuje najlepsze rozwiązanie komunikacyjne w przedsiębiorstwie, wybierając spośród czterech rodzajów predefiniowanych profili użytkownika końcowego. Dzięki nim może stworzyć stanowisko pracy dla każdego pracownika czy współpracownika, dostosowane do jego indywidualnych wymagań i preferencji odnośnie sposobu komunikowania się zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz. Pakiety usług w ramach BCO mogą być wykupione na 12 lub 24 miesiące. Koszt przykładowego pakietu dla pracownika, umożliwiającego przeprowadzanie rozmów telefonicznych z pełną funkcjonalnością centrali abonenckiej i komunikację z dowolnego miejsca oraz udział w wideo rozmowach (gdzie praca w grupie wymaga dzielenia się dokumentami i edytowania ich na bieżąco) wynosi 62 zł netto miesięcznie, przy umowie na 24 miesiące wraz z telefonem IP HD Voice.

Ponadto, klienci mają do dyspozycji również trzy rodzaje profili usług grupowych: umożliwiających przeprowadzanie wideo konferencji (obsługa sal wideokonferencyjnych w firmie z rozproszonymi geograficznie uczestnikami, którzy korzystają z urządzeń osobistych), pakiet „automatycznego biura” umożliwiający zbudowanie zapowiedzi ogólnofirmowej i scenariuszy kierowania ruchem dla połączeń telefonicznych oraz wsparcie serwerowe, czyli pomoc w zarządzaniu wszystkimi serwerami, z jakich korzysta firma.
Źródło: Netia
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: