GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO ustanawiają nowe reguły w świecie tabletów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-29 17:11 - czytano: 434 razy - dodaj komentarz
Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO ustanawiają nowe reguły w świecie tabletówFirma Samsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na rynku europejskim linię tabletów Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO, wyznaczających nowe standardy mobilnej doskonałości. Gama tabletów Samsung GALAXY poszerzyła się o cztery nowe produkty - NotePRO 12,2” oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4. na nowo definiując możliwości tego typu urządzeń.
REKLAMA
NotePRO
Samsung
TabPRO
Samsung
Seria GALAXY NotePRO i TabPRO powstała po to, aby od mocnego uderzenia rozpocząć rok, w którym Samsung na dobre zajmie fotel lidera rynku tabletów – mówi JK Shin, prezes działu IT & Mobile w Samsung Electronics - Nasze nowe tablety pozwalają pełniej cieszyć się rozrywką i pracować wydajniej, niż na innych urządzeniach tej klasy, a zdumiewająca jakość obrazu idzie w parze z charakterystycznym dla naszej marki designem. Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO potwierdzają wielką wagę, jaką przywiązujemy do tego, aby dawać naszym klientom niezwykle wszechstronne produkty, dostosowane do rozmaitych potrzeb.

Tablety serii GALAXY NotePRO i TabPRO powstały z myślą o rozmaitych potrzebach użytkowników. Wyposażono je w krystalicznie wyraziste wyświetlacze WQXGA, zapewniające wrażenia wizualne na najwyższym światowym poziomie, a także zestaw wydajnych narzędzi do pracy oraz unikalne funkcje wzbogacone multimediami, zarówno preinstalowanymi, jak i do darmowego pobrania. To wszystko składa się na urządzenia mobilne o niezrównanej jakości, łącze najwyższej klasy stylistykę i zadziwiające możliwości techniczne.

Przedstawiamy GALAXY NotePRO i TabPRO (12.2) – obraz o jakości dotychczas nieosiągalnej na tabletach
W tabletach Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO po raz pierwszy na świecie zastosowano wyświetlacz WQXGA o przekątnej 12,2 cala w formacie 16:10. Zapewnia on krystalicznie wyrazisty obraz o rozdzielczości 2560x1600, zbudowany z ponad 4 milionów pikseli. Wyposażone w taki ekran tablety są idealnym narzędziem do tworzenia i korzystania z wszelkiego rodzaju treści. Dzięki większej powierzchni wyświetlania obrazu, użytkownik może oglądać filmy w zdumiewającej jakości Full HD i mieć jednoczesny dostęp do jeszcze większej ilości informacji. Oprócz najlepszego w swojej klasie wyświetlacza, tablety zwracają uwagę gładką, lekką i smukłą ramką, która łączy poręczność z designem z najwyższej półki.

Spersonalizowany interfejs Content Home, zoptymalizowany specjalnie pod kątem oglądania treści na dużym ekranie, pozwala jeszcze lepiej dostosować sposób korzystania z tabletu GALAXY do potrzeb użytkownika. Content Home UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości. Rozmiar ekranu jest zbliżony do rozmiaru tradycyjnego czasopisma, więc na tablecie można swobodnie przeglądać prasę w wydaniu elektronicznym lub czytać e-booki w naturalnym formacie.

Prawdziwa wydajność
Samsung GALAXY NotePRO (12.2) i TabPRO są wyposażone w różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywnosć w działaniu.

Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast innowacyjna, wirtualna klawiatura oferuje ilość miejsca wystarczającą do wygodnego korzystania z funkcji dotykowych, by uzyskać bardziej realistyczną czynność pisania.

Rysik S Pen zastosowany w GALAXY NotePRO oznacza łatwiejsze, lepsze i wydajniejsze korzystanie z tabletu i naturalny dostęp do takich funkcji jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Ponadto okno Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim wielu różnych aplikacji –na przykłąd YouTube czy Kalkulatora.

Użytkownicy za pomocą GALAXY NotePRO lub TabPRO z funkcją Remote PC mają również łatwy, bezpośredni dostęp do swojego domowego lub biurowego komputera, dzięki czemu mogą na odległość bez przeszkód edytować i zachowywać swoje pliki.

GALAXY NotePRO i TabPRO dostarczane są z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings, najlepszym rozwiązaniem do obsługi wideokonferencji, która umożliwia użytkownikom spotkania z wybranymi osobami, przebywającymi w dowolnym miejscu. Po raz pierwszy użytkownicy tabletów z systemem Android mogą udostępniać dowolne treści ze swoich ekranów oraz uruchamiać spotkania WebEx korzystając z listy kontaktów. Funkcja Samsung e-Meeting zapewnia współpracę z możliwością udostępniania treści nawet bez dostępu do centralnego serwera czy sieci.

Wyjątkowy pakiet powitalny dla użytkowników
Aby już w chwili zakupu zwiększyć wartość i wydajność tabletów Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO (12.2) bezpłatnie oferowana jest długoterminowa subskrypcja o wartości 700$ na najlepsze serwisy informacyjne, media społecznościowe i przechowywanie plików w chmurze, m.in.: Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Cisco WebEx Meetings, Dropbox, Easilydo Pro for Tablet, Evernote, Hancom Office for Android, LinkedIn, LIVESPORT.TV, NY Times, Oxford Advanced Learner’s A-Z i Sketchbook Pro (treść pakietów jest zróżnicowana w zależności od regionu).

GALAXY NotePRO i TabPRO będą dostępne w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy będą mogli wybierać między 12,2 calowym GALAXY NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - GALAXY TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala.

Opcjonalne akcesoria GALAXY NotePRO i TabPRO pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć wydajność urządzeń. Są to różnorodne Book Covers, USB LAN HUB, Universal BT Keyboard i S Action Mouse (akcesoria różnią się w zależności od modelu).

Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO dostępne będą na całym świecie w pierwszym kwartale 2014 roku.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: