GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

France 24 podpisuje kontrakt na usługi nadawcze z firmą Ericsson

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-29 16:54 - czytano: 327 razy - dodaj komentarz
France 24 podpisuje kontrakt na usługi nadawcze z firmą EricssonEricsson i France 24 podpisały pięcioletni kontrakt na usługi nadawcze obowiązujący od 1 stycznia 2014 r., po zakończeniu przetargu przeprowadzonego przez kanał wiadomości międzynarodowych. Kanał France 24 odnowił uprawnienia firmy Ericsson na zarządzanie playoutem i zaplanował wprowadzenie zmodernizowanych narzędzi, w tym nowych pomieszczeń kontrolnych i studiów HD. Modernizacja pozwoli kanałowi France 24 lepiej spełniać wymagania międzynarodowego rynku telewizyjnego poprzez
REKLAMA
wzbogacenie swojej oferty.

France 24 nadaje wiadomości 24/7 dla 250 milionów domostw na całym świecie, po francusku, angielsku i arabsku.

Dzięki współpracy z firmą Ericsson w zakresie usług nadawczych, France 24 wyposaży swoje pomieszczenia kontrolne w bardziej zaawansowane narzędzia i zautomatyzowane systemy, co pozwoli poprawić jakość usług i uzyskać dwucyfrowy procent wzrostu wydajności.

France 24 planuje przejść na HD w drugiej połowie roku, co w nadchodzących miesiącach będzie wymagało całkowitej przebudowy pięciu studiów i systemów produkcji.

- Cieszymy się z zacieśnienia naszej współpracy z France 24 i możliwości zaspokajania potrzeb wiodącego kanału informacyjnego 24/7 - mówi Thorsten Sauer, Dyrektor Broadcast Services, Business Unit Global Services w firmie Ericsson. - Najnowocześniejsze systemy automatyzacji produkcji wprowadzone przez firmę Ericsson pozwolą kanałowi France 24 zoptymalizować zarządzanie pomieszczeniami kontrolnymi i operacjami.

Aby zapoznać swoich inżynierów z nowymi narzędziami, firma Ericsson wprowadziła specjalny plan szkoleniowy, który będzie realizowany przez cały rok 2014.

Ten kontrakt to kolejny element wzmacniający pozycję firmy Ericsson w Europie i Francji w branży usług nadawczych, na polu usług zarządzanych dla kanałów telewizyjnych.
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: