GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Netia WIFI dla MŚP - platforma marketingowa nowej generacji

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-29 16:51 - czytano: 347 razy - dodaj komentarz
Netia WIFI dla MŚP - platforma marketingowa nowej generacjiRuszyła sprzedaż nowego rozwiązania Netii, opracowanego specjalnie z myślą o firmach, których klienci spędzają czas na oczekiwaniu (np. przychodnie, recepcje, poczekalnie, gastronomia, segment beauty itp.). Usługa pod nazwą Netia WIFI dla MŚP to zaawansowana, ale przyjazna w obsłudze platforma komunikacji marketingowej, która wspiera prowadzenie biznesu, poprzez zwiększenie lojalności i satysfakcji klientów. Usługa Netia WIFI jest niezależna od łącza dostępu do internetu.
REKLAMA
Netia WIFI dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw to usługa polegająca na zapewnieniu bezprzewodowego dostępu do internetu w technologii Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich gości dostęp bezwarunkowy (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta) lub dostęp warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama, itp.)

Głównym elementem oferty i przewagą konkurencyjną Netia WIFI jest platforma marketingowa, do której klient ma dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Platforma daje możliwość reklamowania usług i produktów, przeprowadzania ankiet, wyświetlania reklam i ustawiania stron startowych na urządzeniach mobilnych, logujących się do Netia WIFI. Platforma zapewnia również dostęp do statystyk oraz daje przedsiębiorcy możliwość zdalnego zarządzania kampanią marketingową dla firm wielolokalizacyjnych.

- Wprowadzenie na rynek usługi Netia WIFI dla MŚP, to kolejny krok w budowaniu silniej pozycji Netii w zakresie rozwiązań Wi-Fi. Usługa powstała na bazie naszych doświadczeń z projektowymi rozwiązaniami WLAN dla dużych firm, takimi jak największa inteligentna instalacja WLAN w Poznań City Center i wielu innych. – powiedział Leszek Sankowski, Kierownik Produktu w Netii.

Netia WIFI dla MŚP to rozwiązanie z prekonfigurowanym, profesjonalnym routerem Netia WIFI, które klient może samodzielnie zainstalować. W ramach usługi, na jednym urządzeniu, klient może uruchomić dwie sieci Wi-Fi (dwa SSID): jedną dla swoich pracowników (zabezpieczoną hasłem i niedostępną dla innych osób), drugą dla gości (sieć otwarta z dostępem warunkowym lub bezwarunkowym).

Dużym atutem usługi jest bezpieczeństwo jakie zapewnia Netia dla otwartych sieci Wi-Fi klienta. Operator na bieżąco zabezpiecza transmisję poprzez certyfikowane mechanizmy tunelowania i zarządzania.

Usługa Netia WIFI jest niezależna od usługi dostępu do internetu i może być świadczona z wykorzystaniem dowolnego łącza, dowolnego operatora. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto, zaś miesięczny abonament to 89 zł netto.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: