GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

myPhone NEXT-S – smukły smartfon w dobrej cenie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-20 16:20 - czytano: 295 razy - dodaj komentarz
myPhone NEXT-S – smukły smartfon w dobrej ceniemyPhone NEXT-S to nowa, smuklejsza wersja znakomitego NEXT’a, a zarazem pierwszy „kolorowy” smartfon w ofercie myPhone – z kolorowymi, wymiennymi tylnymi panelami. Wraz z myPhone S-line wprowadzonym do sprzedaży pod koniec 2013 roku, ma urozmaicić ofertę polskiego producenta i zająć na półkach sklepowych miejsce myPhone NEXT. Dziś wchodzi do sprzedaży na polskim rynku. NEXT-S – jak inni przedstawiciele rodziny smartfonów myPhone – uzbrojony został w chipset technologicznego lidera
REKLAMA
NEXT-S
myPhone
rynku, firmy MediaTek, z którą myPhone podjął ścisłą współpracę. MTK 6589M  z czterordzeniowym procesorem ARM Cortex-A7 1,2 GHz, charakteryzujący się wysoką wydajnością przy o ok. 40% mniejszym zużyciu energii elektrycznej, 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej i złączem kart pamięci microSD do 32 GB – to wszystko znajduje się w NEXT-S.

Czym zatem różni się NEXT-S od starszego brata? Wystarczy wziąć do ręki oba telefony - różnica widoczna jest gołym okiem. NEXT–S jest wyraźnie smuklejszy od NEXT’a – ma zaledwie 8,5 mm grubości, jest bardziej „trendy”. Pozostałe wymiary pozostają praktycznie bez zmian. Na smukłość smartfonu niebagatelny wpływ ma zastosowanie wyświetlacza IPS wykonanego w technologii One Glass Solution. Ekran QHD o przekątnej 4,5 cala zapewnia komfortowe użytkowanie telefonu i dostarcza super wrażeń podczas oglądania filmów, czy zdjęć lub grania w gry. NEXT-S jest pod kontrolą systemu Android 4.2, posiada również system automatycznej aktualizacji oprogramowania FOTA.

Co jeszcze znajdziemy w nowym smartfonie?
 NEXT-S wyposażony został w kamerę cyfrową marki Samsung S5K4E1 z matrycą 5 megapikseli, autofocusem, HDR, funkcją wykrywania twarzy, panoramą, nagrywającą filmy HD. Jak na myPhone przystało, NEXT-S obsługuje dwie karty SIM jednocześnie współpracuje również z kartami sieci Aero2. NEXT-S posiada również moduły Bluetooth 4.0 z A2DP i EDR, GPS, WiFi 802.11 b/g/n oraz obsługuje szybki transfer danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.7 Mbps. Smartfon dostępny jest w wersji czarnej z dwoma wymiennymi panelami w zestawie - białym i czarnym, jednak będzie można dokupić do niego panele w innych barwach.

Akumulator o pojemności 1750 mAh pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania aż do 10 dni, umożliwia również prowadzenie do 9 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone NEXT-S – 759 złotych brutto.
Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: