GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kruger&Matz – sprzedaż tabletów trzykrotnie wzrosła

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-20 16:03 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
Kruger&Matz – sprzedaż tabletów trzykrotnie wzrosłaW czwartym kwartale 2013 r trzykrotnie wzrosła sprzedaż tabletów Kruger&Matz w stosunku do kwartału pierwszego. Marka K&M planuje sprzedać 150 000 tabletów i smartfonów w 2014 r. m.in. dzięki wprowadzeniu w pierwszym kwartale 5 nowych modeli tabletów i poszerzeniu dystrybucji urządzeń o nowe sieci sprzedaży oraz kraje. Kruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio prężnie rozwija swoją ofertę w segmencie tabletów.
REKLAMA
Pierwsze tablety K&M  zostały wprowadzone do sprzedaży w 2012 roku, w 2013 r. premierę miało sześć nowości, natomiast w samym pierwszym kwartale 2014r marka planuje wprowadzić pięć nowych modeli. Będą się one różnić wielkością, parametrami, a także będą dostosowane do możliwości finansowych klientów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z popularności produktów Kruger&Matz w roku 2013 i wierzymy, że w tym roku sprzedaż tabletów będzie jeszcze lepsza. W wyniku poszerzenia oferty smartfonów i tabletów, a także rozszerzenia eksportu na nowe rynki, chcielibyśmy sprzedać ok. 150 tys. produktów w tych kategoriach. Kruger&Matz po sukcesie w Rumunii i krajach Europy Środkowo-Wschodniej w 2014 r. planuje rozszerzyć sieć sprzedaży o rynek holenderski, niemiecki i belgijski. – podkreśla Michał Leszek – Dyrektor Marketingu Kruger&Matz.

Największą popularnością wśród tabletów w poprzednim roku cieszyły się propozycje najbardziej przystępne cenowo. Zaraz po urządzeniach 7 calowych najchętniej wybieranymi przez klientów były tablety z rodziny KM1060 o przekątnej 10,1 cala. - Taka tendencja powinna się  utrzymać także i w tym roku, dlatego planujemy poszerzyć te dwie grupy o nowe modele. Do grona urządzeń o przekątnej 7 cala – tabletu KM0793 dołączy KM0792 i model KM0794GPS. Seria KM1060 to nasz flagowy sprzęt, dlatego  poszerzymy ją o modele KM1064 i KM1064G w wersji z wbudowanym modemem 3G oraz bez, a także czterordzeniowym procesorem Rockchip 3188 Cortex A9. Jeżeli chodzi o nowości technologiczne w Kruger&Matz w tym roku, z pewnością możemy się spodziewać tabletów i smartfonów obsługujących transmisję LTE. W drugim kwartale roku 2014 planujemy także debiut na rynku telewizorów. – dodaje Michał Leszek.
Źródło: Kruger&Matz
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: