GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy smartfon Kruger&Matz DRIVE, dzięki wytrzymałej baterii nie zwalnia tempa

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-17 16:36 - czytano: 354 razy - dodaj komentarz
Nowy smartfon Kruger&Matz DRIVE, dzięki wytrzymałej baterii nie zwalnia tempaKruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, po ostatnim sukcesie smartfonów LIVE, MOVE oraz MIST, wprowadza na rynek kolejny produkt. Najnowszy smarfon DRIVE to propozycja dla ludzi żyjących na wysokich obrotach. Zwiększona pojemność baterii, przy procesorze Quad-Core ARM Cortex oraz systemie Android 4.1 Jelly Bean nie pozwoli zwolnić tempa pracy tego smarfona.
REKLAMA
Kruger&Matz DRIVE
Kruger&Matz
Najnowszy model DRIVE, to ważący 160g smartfon, o szerokości 13mm, który kryje pojemną baterię 4000mAh. Producent zadbał o to, by była ona wytrzymała, dzięki czemu możemy korzystać z zaawansowanych funkcji telefonu przez wiele godzin. DRIVE, podobnie jak LIVE -  flagowy model marki Kruger&Matz, wyposażony został w ekran o przekątnej 4,5”. Dwa pozostałe smartfony posiadają inne parametry: 4” ekran to cecha smartfona MOVE, natomiast MIST wyróżniał ekran o przekątnej 4,3”. Najnowszy smartfon marki Kruger&Matz wyposażony jest w wyświetlacz pokryty szkłem Dragontrail, dzięki któremu ekran jest cieńszy i wytrzymalszy na naprężenia, a tym samym na jego uszkodzenia.

Urządzenie napędzane jest przez wydajny, czterordzeniowy procesor Quad-Core ARM Cortex, taktowany zegarem 1,2 GHz, który dobrze radzi sobie z zaawansowanymi aplikacjami działającymi pod dyktando systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean. Tak jak poprzednie modele, także DRIVE wyposażony jest w technologię Dual-SIM, która pozwala na korzystanie z dwóch kart jednocześnie. Dzięki wbudowanej przedniej kamerze o interpolowanej rozdzielczości 1.3 mpx, możemy swobodnie używać naszego smartfona podczas wideokonferencji. Natomiast tylna kamera o rozdzielczości 5mpx, daje możliwość uchwycenia każdego ważnego dla momentu za pośrednictwem dobrej jakości zdjęć i nagrań.

Telefon DRIVE to urządzenie, które nadąża za nawet bardzo zabieganymi użytkownikami, wykorzystującymi telefon nie tylko do rozmów. Płynne działanie smartfona i możliwość korzystania z wielu aplikacji pomocnych w pracy biurowej sprawia, że w każdych warunkach może pełnić on funkcję mobilnego biura.

Kolor: czarny
Sugerowana cena detaliczna: 549 zł
Źródło: Kruger&Matz
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: