GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Rusza styczniowa trasa Kina Orange

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-16 15:35 - czytano: 279 razy - dodaj komentarz
Rusza styczniowa trasa Kina OrangeAż pięć premierowych filmów, w tym dwa w wersji 3D będzie można zobaczyć w największym objazdowym kinie w Polsce. Od 17 stycznia Kino Orange rusza w trasę z wyjątkowym repertuarem. Mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, będą mogli zobaczyć m.in. "Pod Mocnym Aniołem" Wojtka Smarzowskiego czy najnowszy film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street". Na projekcjach 3D widzowie Kina Orange zobaczą dwa znakomite tytuły.
REKLAMA
Pierwszy to zabawna, animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii – "Skubani 3D" – z Piotrem Fronczewskim i Cezarym Pazurą w polskiej wersji językowej. Drugi to wielki powrót Keanu Reevesa w amerykańskiej megaprodukcji "47 Roninów 3D", opartej na prawdziwej historii japońskich samurajów. Nowy panoramiczny ekran kina objazdowego (7 m w podstawie), da widzom jeszcze większy komfort przeżywania oglądanych historii.

Na pokazach specjalnych widzowie Kina Orange zobaczą „Wilka z Wall Street” - jeden z tegorocznych faworytów oscarowych, z rewelacyjną rolą Leonardo DiCaprio, nagrodzonego Złotym Globem oraz polską produkcję „Pod Mocnym Aniołem”. Uzupełnieniem repertuaru będą pokazy filmu "Biegnij, chłopcze, biegnij", prawdziwej historii ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta.

Kino Orange to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

Aby ułatwić widzom zakup biletów, uruchomiona została przedsprzedaż online. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl można zakupić Ekobilet, który widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy oraz e-mail.

Patroni medialni: TVP Info, miesięcznik KINO, serwis filmowy STOPKLATKA.PL, portal WP.pl
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: