GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Adapter Prestigio PMD1 - multimedia w centrum uwagi

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-14 16:15 - czytano: 543 razy - dodaj komentarz
Adapter Prestigio PMD1 - multimedia w centrum uwagiPrestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje kompaktowy adapter HDMI PMD1, który umożliwia bezprzewodowy przesył multimediów między różnorodnymi urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w system Android, a stacjonarnymi ekranami o dużej rozdzielczości. Adapter Prestigio PMD1 jest bezprzewodowym konektorem niewielkich rozmiarów, który po wpięciu do gniazda HDMI telewizora lub urządzenia typu MultiBoard, odbiera sygnał ze znajdujących się w
REKLAMA
Adapter Prestigio PMD1
Prestigio
zasięgu smartfonów, tabletów i innych androidowych gadżetów.

Dzięki szybkiemu, połączeniu Wi-Fi Direct możemy w wygodny sposób wyświetlać filmy w jakości HD, korzystać z kanałów muzycznych czy po prostu buszować w zasobach sieci.

Jesteś fanem bezprzewodowej rozrywki online? W czasie rzeczywistym rozprawiasz się z potworami, wrogimi armiami i wyprzedzasz rywali na każdym torze? Prześlij obraz i dźwięk z tabletowego lub smartfonowego wyświetlacza na duży ekran bez żadnego kabla i poczuj różnicę. Teraz wystarczy wygodnie zasiąść na kanapie i wrzucić pierwszy bieg…

- Rozwiązania typu MultiCenter cieszą się coraz większym uznaniem użytkowników, a zgodnie z obecnym trendem producenci dążą do integracji funkcjonalności swoich urządzeń. Adapter Prestigio HDMI PMD1 umożliwia bezprzewodową komunikację między opartymi na Androidzie mobilnymi gadżetami, a urządzeniami oferującymi lepszy odbiór multimediów – ocenia Tomasz Mąkowski, Product Line Sales Manager Prestigio w ASBIS PL, Sp. z o. o.

Urządzenie jest kompatybilne z systemem Android 4.2 z obsługą Miracast oraz wyższymi wersjami. Proces instalacyjny przebiega intuicyjnie i opiera się na automatycznym parowaniu urządzeń.

Cena: 129 zł brutto
Źródło: Prestigio
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: