GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prywatny monitoring w ofercie Multimedia Polska

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-13 16:13 - czytano: 275 razy - dodaj komentarz
Prywatny monitoring w ofercie Multimedia PolskaKamery do monitoringu pomieszczeń – to nowość w ofercie internetowej Multimedia Polska. Spółka zaproponowała promocję szybkiego internetu, w ramach której abonent otrzymuje kamerę za 0 zł. Stwarza ona możliwość podglądu za pomocą urządzeń mobilnych lub komputera. Kamery monitorujące to prosty sposób na zabezpieczenie mieszkania. Za granicą takie usługi są popularnym elementem oferty operatorów telekomunikacyjnych i doceniają je klienci, którzy chcą mieć oko na opiekunkę do
REKLAMA
dziecka, zostawionego w domu czworonoga lub  po prostu sprawdzać, czy nic złego nie dzieje się pod ich nieobecność. W Polsce także zaczynają się pojawiać, do swojej oferty wprowadziły ją właśnie Multimedia Polska, jeden z największych operatorów kablowych.

Korzystanie z kamery jest proste. Wystarczy zainstalować sprzęt w wybranym miejscu, tak by widzieć interesujące nas miejsce. Następnie należy zalogować się do internetowego konta. Podgląd z kamery dostępny jest przez przeglądarkę WWW z każdego komputera i miejsca na świecie.  Można ściągnąć również bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne i podglądać swoje mieszkanie np. przez smartfona. Kamera sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale i w biurze, czy lokalu użytkowym.

Multimedia dołączyły kamerę do promocyjnej oferty na internet 30Mb+, 60Mb+ i 120 Mb+. Promocja skierowana jest do nowych klientów. Podpisując umowę na 18 miesięcy na jedną z powyższych prędkości, otrzymamy kamerę za 0 zł przez rok, a kolejne pół roku za 4,99 zł miesięcznie. Za internet, w zależności od prędkości, zapłacimy od 59 zł do 89 zł.

Kamera monitorująca dostępna jest także poza promocyjną ofertą, dla nowych i obecnych klientów, w cenie 9,90 zł miesięcznie. Warunkiem jest posiadanie lub kupienie usługi internetowej o prędkości minimum 12 Mb+.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: