GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy Samsung ATIV One7 –wciągająca rozrywka na komputerze all-in-one

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-13 16:09 - czytano: 239 razy - dodaj komentarz
Nowy Samsung ATIV One7 –wciągająca rozrywka na komputerze all-in-one FirmaSamsung Electronics Co., Ltd. zaprezentowała na CES w Las Vegas ATIV One7 2014 Edition, czyli komputer all-in-one, pod którego smukłą obudową kryje się fascynujący świat multimedialnej rozrywki. Najnowszy model z rodziny ATIV One jeszcze lepiej niż jego poprzednicy komunikuje się z urządzeniami mobilnymi, sprawniej obsługuje aktualizacje i ma najwyższej klasy ekran Full HD, któremu towarzyszą doskonałej jakości głośniki i twardy dysk o większej pojemności.
REKLAMA
ATIV One7 2014 Edition
Samsung
ATIV One7 2014 Edition płynnie i bez trudu komunikuje się ze smartfonami GALAXY. Dzięki pamięci powiększonej do 1 TB, ATIV One7 2014 Edition pełni funkcję bezpiecznej chmury, w której użytkownicy mogą przechowywać zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty, zawsze zachowując do nich nieograniczony dostęp za pośrednictwem aplikacji Samsung Link.

Bluetooth Music Play pozwala streamować muzyką ze smartfona i odtwarzać ją na dwóch głośnikach ATIV One7 o mocy 7 W, wyposażonych w moduł wysokotonowy. Wystarczy w tym celu połączyć urządzenia przez Bluetooth. Co ciekawe, sam komputer nie musi być w tym czasie włączony. Z wszystkich korzyści oferowanych przez SideSync możemy korzystać przez złącze USB lub za pomocą szybkiego i łatwego połączenia bezprzewodowego. ATIV One7 ma również funkcję zdalnego włączenia.

Nie zapomniano także o miłośnikach filmu – piękny, 24-calowy ekran Full HD, w jaki wyposażono ATIV One7 2014 Edition zapewnia doskonały obraz, między innymi dzięki 178-stopniowemu kątowi widzenia i powłoce antyrefleksyjnej. Dźwięk z efektem surround zrealizowano w systemie Dolby Home Theater. Komputer można wykorzystać jako wielkoekranowy telewizor HDTV lub monitor z wejściem i wyjściem HDMI.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: