GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Sprzedaż w App Store w roku 2013 sięgnęła 10 miliardów USD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-10 17:10 - czytano: 369 razy - dodaj komentarz
Sprzedaż w App Store w roku 2013 sięgnęła 10 miliardów USDFirma Apple ogłosiła dziś, że w 2013 roku klienci wydali w App Store ponad 10 miliardów USD, z czego ponad 1 miliard USD w samym tylko grudniu. Klienci App Store pobrali w grudniu ponad trzy miliardy aplikacji, przez co miesiąc ten zapisał się jako rekordowy w całej historii App Store. Twórcy aplikacji dla platform Apple zarobili już w App Store 15 miliardów USD. Nowy system iOS 7 otworzył przed programistami możliwość wykorzystania przeprojektowanego interfejsu użytkownika
REKLAMA
oraz ponad 200 nowych funkcji i wywołań API. Tacy twórcy oprogramowania, jak Evernote, Yahoo!, AirBnB, OpenTable, Tumblr, Pinterest i American Airlines zaproponowali zupełnie nową jakość interakcji z użytkownikiem, lepiej eksponując treść, a jednocześnie zwiększając ogólną efektywność i wydajność aplikacji.

- Pragniemy podziękować naszym klientom, dzięki którym rok 2013 był dla App Store najlepszy w historii — powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. - Świąteczna oferta aplikacji była w tym roku bezkonkurencyjna i już nie możemy się doczekać atrakcji, jakie twórcy oprogramowania szykują na rok 2014.

W roku 2013 byliśmy świadkami zaskakujących sukcesów takich aplikacji, jak Heads Up Ellen DeGeneres, Moves firmy ProtoGeo, Afterlight Simona Filipa i Impossible Road Kevina Ng. Wiele spośród największych hitów ubiegłego roku, m.in. Candy Crush Saga, Puzzles & Dragons, Minecraft, QuizUp i Clumsy Ninja, powstało w studiach międzynarodowych firm programistycznych, a jednocześnie na horyzoncie pojawili się twórcy, którym szczególnie bacznie warto przyglądać się w 2014 roku — na przykład Duolingo (Stany Zjednoczone), Simogo (Szwecja), Frogmind (Wlk. Brytania), Plain Vanilla Corp (Islandia), Atypical Games (Rumunia), Lemonista (Chiny), BASE (Japonia) i Savage Interactive (Australia).

Oferta rewolucyjnego serwisu App Store obejmuje ponad milion aplikacji dla użytkowników iPhone'a, iPada i iPoda touch ze 155 krajów świata. Z tego ponad 500 000 to aplikacje stworzone specjalnie dla iPada. Klienci App Store mogą wybierać spośród niezwykle szerokiej gamy aplikacji należących do 24 kategorii, takich jak gazety i magazyny w Kiosku, gry, aplikacje dla biznesu, aplikacje dostarczające wiadomości, aplikacje sportowe, dla dzieci, dla osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia oraz przydatne w podróży.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: