GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

AT&T i Ericsson ogłaszają porozumienie dotyczące inteligentnych samochodów

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-10 16:12 - czytano: 374 razy - dodaj komentarz
AT&T i Ericsson ogłaszają porozumienie dotyczące inteligentnych samochodówEricsson ogłosił zawarcie porozumienia z AT&T w celu udoskonalenia możliwości łączenia produktów i aplikacji obsługiwanych przez chmurę połączonych pojazdów [Connected Vehicle Cloud] firmy Ericsson. Porozumienie pomoże w poprawieniu doświadczeń klientów i pomoże rozwinąć ekosystem chmury samochodowej poprzez ułatwienie łączenia wewnętrznych technologii pojazdu.
REKLAMA
Stworzyliśmy platformę AT&T Drive w celu dostarczenia producentom samochodów najlepszego produktu, jaki branża ma do zaoferowania - proponujemy więc innowacje, nie tylko uniwersalne rozwiązania. Ericsson jest integralnym graczem w tej platformie usług – powiedział Chris Penrose, pierwszy wiceprezes AT&T Mobility. – Chmura samochodowa Ericsson realizuje rzeczywisty potencjał produktów i aplikacji dla połączonych pojazdów.

Usługę Connected Vehicle Cloud oparto na platformie aktywacji usług [Service Enablement Platform] firmy Ericsson, zapewniającej kierowcom i pasażerom dostęp do aplikacji bezpośrednio z ekranu w samochodzie. Przykłady usług konsumenckich obejmują możliwości wykrywania kwestii związanych z naprawami pojazdu, automatycznej rezerwacji terminów serwisu, subskrypcji pokładowego Wi-Fi, a także info-rozrywki na życzenie. Udoskonaleniem oferowanego rozwiązania jest jego zdolność do wysyłania i odbierania informacji od osób trzecich w ekosystemie, takich jak usługodawcy radia satelitarnego, administratorzy dróg oraz organy władz lokalnych i rządowych.

AT&T dostrzega istniejący szeroki potencjał w zakresie transformacji usług cyfrowych wewnątrz oraz wokół samochodu i opracował bezprzewodową sieć, która może naprawdę ożywić ekosystem połączonych pojazdów– powiedział Per Borgklint, pierwszy wiceprezes i dyrektor Business Unit Support Solutions w firmie Ericsson. – Podczas gdy Ericsson poszerza wysiłki podejmowane wspólnie z AT&T, my kontynuujemy zwiększanie wartości i bezpośredniego wpływu na konsumentów oferty usługi Connected Vehicle Cloud. Przy wyborze i konsumpcji usług, kierowcy będą pośrednio korzystali z szybszych czasów reakcji, bezpieczeństwa danych i jakości usług.

Ericsson odgrywa ważną rolę jako integrator systemu i dostawca usług zarządzanych, korzystając z doświadczeń w szybko zmieniającej się branży telefonii komórkowej przy podobnych wyzwaniach ICT w innych sektorach. Część oferty firmy Ericsson dla transportu i motoryzacji - usługa Connected Vehicle Cloud odnosi się do globalnych istniejących i przyszłych wymogów branży motoryzacyjnej dotyczących skalowalności, bezpieczeństwa i elastyczności w zakresie dostarczania usług połączonych samochodów kierowcom i pasażerom.

Usługa Connected Vehicle Cloud wykorzystuje możliwości aktywacji usług M2M firmy Ericsson oraz portfel w dziedzinie OSS/BSS i może być stosowana dla standardowych infrastruktur chmury. Może ona zostać całkowicie zintegrowana z podstawowymi procesami biznesowymi takimi jak zarządzanie relacjami z klientem i zarządzanie usługami przez Ericsson Consulting and Systems Integration Services [usługi konsultingowe i integracji systemów Ericsson] i może być efektywnie obsługiwana przez Ericsson Managed Services [usługi zarządzane Ericsson].
Źródło: Ericsson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: