GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Grupa Multimedia Polska wkracza na rynek telefonii komórkowej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-09 17:01 - czytano: 387 razy - dodaj komentarz
Grupa Multimedia Polska wkracza na rynek telefonii komórkowejMultimedia Polska rozpoczynają sprzedaż telefonii komórkowej w modelu MVNO i tym samym uzupełniają dotychczasowe portfolio usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. Operator wprowadza konkurencyjną ofertę obejmującą m.in. jeden abonament i wspólny pakiet minut dla telefonii stacjonarnej i komórkowej. Innowacyjnym rozwiązaniem oferowanym przez Multimedia Polska jest jeden abonament i wspólny pakiet minut dla telefonii stacjonarnej i komórkowej.
REKLAMA
- Konsekwentnie realizujemy naszą strategię rozbudowy oferty usług telekomunikacyjnych i telewizyjnych. Telefonia komórkowa jest kolejnym produktem, który stanowi doskonałe uzupełnienie naszego portfolio usług. Wcześniej nie decydowałem się na dostarczanie  usług mobilnych, z uwagi na mało atrakcyjne propozycje operatorów infrastrukturalnych. Obecnie wynegocjowaliśmy bardzo korzystne warunki umowy z Polkomtelem, toteż  usługa ta, generując przyzwoitą marżę,  stanie się realną częścią naszego biznesu.  Liczymy, że nasza konkurencyjna oferta spotka się z zainteresowaniem zarówno nowych, jak i dotychczasowych  klientów. – mówi Andrzej Rogowski, Prezes Zarządu Multimedia Polska.

Każdy abonent będzie mógł wybrać do 3 kart SIM i wykorzystywać limit połączeń z maksymalnie czterech aparatów (jednego stacjonarnego i trzech komórkowych). Liczba wykorzystywanych kart SIM nie wpłynie na wysokość abonamentu.

Taka integracja to przede wszystkim duża wygoda dla abonentów - wszystkie usługi na jednym rachunku oraz jeden numer do kontaktu z operatorem.

Dla klientów korzystających zarówno z telefonii stacjonarnej jak i komórkowej Multimedia Polska przygotowały dwa plany taryfowe: Mobilny 120 (abonament 29 zł) i Mobilny 300 (abonament 39 zł), w ramach których klient będzie miał do dyspozycji odpowiednio 120 lub 300 minut na połączenia stacjonarne i komórkowe.
 
Operator przygotował również dwa plany taryfowe obejmujące wyłącznie telefonię komórkową: multiMOBILE Start 40 (abonament 8,99 zł) i multiMOBILE Start 80 (abonament 14,99 zł), w ramach których abonenci otrzymują pakiet odpowiednio 40 oraz 80 minut na połączenia do wszystkich sieci krajowych.

Świadczenie usług telefonii komórkowej przez Multimedia Polska jest możliwe dzięki umowie z Polkomtelem, operatorem sieci Plus, który zapewni Multimediom hurtowy dostęp do sieci mobilnej.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: