GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zobacz świat we własnym wymiarze dzięki nowatorskim inteligentnym okularom Epson

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-07 16:13 - czytano: 250 razy - dodaj komentarz
Zobacz świat we własnym wymiarze dzięki nowatorskim inteligentnym okularom EpsonDzięki mniejszym i lżejszym okularom Moverio BT-200 możesz w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje system rzeczywistości rozszerzonej. Dzięki okularom Moverio BT-200 zobaczysz świat w innym wymiarze. Firma Epson przedstawia swoje pierwsze urządzenie z systemem rzeczywistości rozszerzonej, którego możesz używać wszędzie. Te inteligentne okulary drugiej generacji powstały w oparciu o analizę sukcesu modelu BT-100, ale są o połowę mniejsze i o 60% od niego lżejsze — ważą tylko 88 g.
REKLAMA
Moverio BT-200
Epson
Model BT-200 będzie dostępny od maja 2014 r. w cenie 699 EUR. Stwarza on nieograniczone możliwości dla deweloperów systemu rzeczywistości rozszerzonej, którzy chcą tworzyć aplikacje dla klientów indywidualnych i firm.

- Ubrania i dodatki wyposażone w nowoczesne technologie to przyszłość – ocenia Karol Andruszkiewicz szef działu biznesowego w Polskim oddziale EPSON Europe. - Nowe okulary Moverio mają pełen pakiet funkcji do obsługi rzeczywistości rozszerzonej i umożliwiają patrzenie na realny świat wzbogacony o efekty cyfrowe. Technologia detekcji, w tym kamera umieszczona z przodu, żyroskop, system GPS, kompas, akcelerometr, sprawia, że urządzenie precyzyjnie przetwarza ruch użytkownika i bodźce pochodzące z jego otoczenia.

Wygodne aplikacje — dzięki specjalnie zaprojektowanym aplikacjom dostępnym w sklepie Moverio model BT-200 można łatwo aktualizować, a ponadto jest on zgodny z platformą Android OS. Witryna dla deweloperów zostanie uruchomiona w lutym. Będzie tam można znaleźć narzędzia i informacje potrzebne do tworzenia aplikacji na urządzenie Moverio, które będzie dostępne w handlu od maja. Model BT-200 dobrze sprawdza się także jako wysokowydajne narzędzie do przeprowadzania wizualizacji różnego rodzaju, np. szkoleniowych, logistycznych, naukowych, medycznych, edukacyjnych, związanych z bezpieczeństwem i innych.

Użytkownicy mają do dyspozycji ekran o przekątnej 320 cali (812 cm) i o rozdzielczości qHD. Okularów można używać nie tylko w systemie rzeczywistości rozszerzonej, ale także do oglądania filmów 2D i 3D ze zintegrowanym dźwiękiem Dolby Digital Plus. Poznaj filmy, gry i aplikacje z zupełniej nowej strony. Łatwy w użyciu wielodotykowy touchpad umożliwia sterowanie urządzeniem, a dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1,2 GHz zainstalowanemu w urządzeniach Moverio aplikacje szybko się uruchamiają. Czas eksploatacji baterii wynosi 6 godzin, więc masz dostęp do dużych zasobów energii, gdy jesteś poza domem.

Połączenie z internetem za pośrednictwem Wi-Fi umożliwia pobranie aplikacji ze sklepu Moverio i zapisanie ich w pamięci wewnętrznej o pojemności 8 GB. Korzystając z karty SD, można zwiększyć pojemność pamięci do 32 GB. Model BT-200 można podłączyć do innych urządzeń, w tym do smartfonów, przy użyciu interfejsów Bluetooth 3.0, DLNA i Miracast.
Źródło: Epson
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: