GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

CES 2014: SanDisk CONNECT 64GB

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-07 15:19 - czytano: 594 razy - dodaj komentarz
CES 2014: SanDisk CONNECT 64GBW czasie trwających w Los Angeles targach elektroniki użytkowej CES 2014, SanDisk zaprezentował bezprzewodową pamięć flash SanDisk Connect™ 64 GB1. Wzbogaca on ofertę nagradzanych i cieszących się popularnością bezprzewodowych pamięci masowych SanDisk opartych na technologii flash. Użytkownicy urządzeń mobilnych, wraz z wejściem nowego modelu pamięci, mają do wyboru szerszy wachlarz bezprzewodowych produktów funkcjonalnych w każdej sytuacji.
REKLAMA
Wireless Flash Drive
SanDisc
Dodatkowo, wydane niedawno aktualizacje oprogramowania zwiększają wydajność i funkcjonalność bezprzewodowych pamięci i  dysków multimedialnych SanDisk Connect.

Rodzina produktów SanDisk Connect rozwiązuje problemy, które wynikają z ograniczonej pojemności pamięci w urządzeniach mobilnych. 44% użytkowników wykorzystuje ponad połowę dostępnej pamięci wewnętrznej, a w niemal co czwartym urządzeniu wskaźnik wykorzystania przekracza 80%2 — wynika z danych zebranych przez SanDisk Memory Zone, która służy do zarządzania pamięcią w urządzeniach z systemem Android.  Aplikacja ta doczekała się ponad 1,5 miliona pobrań. Te same dane pokazują, że po wykorzystaniu 80–90 procent pamięci użytkownicy zaczynają aktywnie usuwać lub przenosić treści w celu odzyskania wolnego miejsca.

Proponujemy rozwiązanie powszechnego problemu, jakim jest niewystarczająca ilość pamięci w urządzeniach mobilnych — mówi Dinesh Bahal, wiceprezes SanDisk ds. marketingu produktu. — Wzbogacenie linii produktów o bezprzewodową pamięć flash 64 GB oznacza, że obecnie w każdym miejscu można uzyskać dostęp do większej ilości  filmów, zdjęć, nagrań i dokumentów. Dzięki produktom z rodziny SanDisk Connect użytkownik może rozbudować pamięć telefonu lub tabletu, a także w prosty sposób przesyłać strumieniowo filmy oraz udostępniać zdjęcia i dokumenty współpracownikom, znajomym czy najbliższym.

Rodzina produktów SanDisk Connect umożliwia strumieniową transmisję bezprzewodową3 i przechowywanie treści w dowolnym miejscu, bez korzystania z Internetu. Niezależnie od wprowadzenia bezprzewodowej pamięci flash SanDisk Connect 64 GB, firma systematycznie aktualizuje oprogramowanie, by zapewnić użytkownikom lepsze wskaźniki wydajności i dostępności napędów przy zachowaniu łączności z siecią transmisji danych operatora4. Wśród aktualizacji dla bezprzewodowych dysków multimedialnych znalazła się aplikacja internetowa. Zapewnia ona bezprzewodowy dostęp do dysku z komputerów PC i Mac oraz z tabletów z Windows® 8. Umożliwia ponadto odtwarzanie filmów nabytych w serwisie iTunes.
 
Ceny i dostępność
Bezprzewodowa pamięć flash SanDisk Connect 64 GB jest dostępna w Stanach Zjednoczonych w sklepach internetowych SanDisk, Amazon.com oraz B&H, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 99 USD. W nadchodzących tygodniach urządzenie trafi do sprzedaży także w wybranych krajach europejskich.
Źródło: SanDisk
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: