GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Smartphone GamePad i aplikacja Mobile Console – nowy wymiar rozrywki mobilnej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-03 17:27 - czytano: 266 razy - dodaj komentarz
Smartphone GamePad i aplikacja Mobile Console – nowy wymiar rozrywki mobilnejSamsung zaprezentował kontroler Smartphone GamePad i aplikację Mobile Console – rozwiązania stworzone z myślą o lepszym dostosowaniu popularnej serii urządzeń GALAXY do potrzeb graczy. Smartphone GamePad powstał w odpowiedzi na błyskawiczny rozwój globalnego rynku gier mobilnych i zapewnia konsumentom możliwość grania w komfortowych warunkach, w dowolnym miejscu i czasie. Kontroler Smartphone GamePad przekształca smartfon bądź tablet GALAXY w przenośną bądź stacjonarną konsolę do gier.
REKLAMA
GamePad
Samsung
Łatwa do przenoszenia i wytrzymała stalowa konstrukcja o wysokiej jakości pozwala podpiąć pad do urządzeń o rozmiarach od 4 do 6,3 cala, umożliwiając granie w dowolnym miejscu. Użytkownicy mogą też podłączyć swoje urządzenie GALAXY do telewizora za pomocą kabla HDMI albo AllShare Screen Mirroring.

GamePad został zoptymalizowany pod kątem używania z urządzeniami GALAXY opartymi na systemie Android 4.3 (Galaxy Note 3, S4, Note II i S III), z którymi łączy się za pomocą NFC i umożliwia szybszy dostęp do gier za pośrednictwem przycisku „PLAY”. Jednakże można go również łatwo podłączyć do smartfonów i tabletów za pośrednictwem interfejsu Bluetooth.

Po dotknięciu przycisku „PLAY” użytkownicy otrzymują dostęp do aplikacji Mobile Console, czyli zintegrowanej platformy uruchamiania gier, która pozwala użytkownikom GamePada wygodnie przeglądać i kupować gry wykorzystujące nowy kontroler. Użytkownicy mogą zaoszczędzić, kupując w atrakcyjnych cenach gry o jakości identycznej, co gry konsolowe, unikając jednak konieczności zakupu dodatkowego sprzętu. Mobile Console umożliwia dostęp do gier najróżniejszych gatunków, od tradycyjnych gier wyścigowych, jak Need for SpeedTM Most Wanted (EA) i Asphalt8: Airborne (Gameloft), poprzez strzelanki, jak Modern Combat 4: Zero Hour (Gameloft), gry sportowe, jak Virtua TennisTM (SEGA), aż po gry akcji, jak Prince of Persia: The Shadow and the Flame (Ubisoft). Aplikację Mobile Console można pobrać za pośrednictwem Samsung Apps albo klikając przycisk „PLAY” na GamePadzie. W dniu premiery będzie w niej dostępne 35 gier, a z nadejściem nowego roku tych tytułów pojawi się znacznie więcej.

GamePad można obecnie kupić na wybranych rynkach europejskich, a w nadchodzących tygodniach stanie się dostępny w kolejnych regionach. Dostępność uzależniona będzie od rynku.

Sugerowana cena urządzenia:
249 PLN
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: