GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Od 12 stycznia nowe programy w ofercie Vectry

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-03 17:18 - czytano: 247 razy - dodaj komentarz
Od 12 stycznia nowe programy w ofercie Vectry12 stycznia oferta Vectry zostanie poszerzona o kolejne programy cyfrowe: TVP Sport HD oraz Republika. TVP Sport HD uzupełni cyfrowy pakiet Złoty i poszerzy liczbę kanałów w jakość HD operatora do 48. Dzięki tej zmianie abonenci Vectry będą mogli oglądać w najwyższej wersji obrazu i dźwięku dwie wielkie imprezy sportowe w 2014 roku – Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi oraz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii.
REKLAMA
Vectra zakończyła negocjacje i podpisała umowę z nadawcą kanału Telewizja Republika. Od 12 stycznia 2014 roku kanał będzie dostępny w cyfrowej ofercie operatora bez dodatkowych opłat. Będzie emitowany w pakiecie Platynowym na pozycji 824 dekodera.

- Vectra nie ustaje w wysiłkach, aby włączać do swojej oferty każdy pojawiający się na rynku program, który może spotkać się zainteresowaniem widzów. Szczególnie zależy nam na takich pozycjach, które dobrze uzupełniają naszą dotychczasową, bogatą ofertę programową. Republika jest takim programem i wierzymy, że znajdzie swoich wiernych widzów – powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej Vectry.

Telewizja Republika to 24-godzinny kanał publicystyczno-informacyjny nadający siedem dni w tygodniu ze studia w Warszawie. W ofercie kanału jest publicystyka na żywo, audycje i magazyny, publicystyka kulturalna oraz filmy dokumentalne i reportaże. Oprócz programów Bronisława Wildsteina, Anity Gargas, Ewy Stankiewicz, Tomasza Sakiewicza, Cezarego Gmyza czy Rafała Ziemkiewicza widzowie Telewizji Republika mogą oglądać program podróżniczy Stefana Czernieckiego „Za siódmą górą” oraz satyryczne „Wolne żarty” Jana Pietrzaka.

TVP Sport HD to kanał, który pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie. Emituje on również popularne dyscypliny jak lekkoatletykę, skoki narciarskie, tenis, piłkę nożną a także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu. A to wszystko w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: