GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HBO GO dostępny na Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-23 16:00 - czytano: 582 razy - dodaj komentarz
HBO GO dostępny na Samsung Smart TVHBO wraz z firmą Samsung przygotowały nie lada gratkę dla użytkowników telewizorów Samsung Smart TV. Mogą oni już korzystać z aplikacji HBO GO, oferującej dostęp do najlepszych filmów i najbardziej kultowych seriali ostatnich lat. HBO GO pozwala na nieograniczony dostęp do biblioteki obejmującej ponad 1500 godzin znanych i uwielbianych przez widzów na całym świecie produkcji HBO oraz hitów filmowych. Co niezwykle istotne, wybrane filmy i seriale dostępne są w HBO GO jeszcze przed ich
REKLAMA
telewizyjną premierą.

Serwis jest dostępny na telewizorach, kinach domowych i telewizorach z roku 2012 i 2013 z funkcją Samsung Smart TV, dając użytkownikom możliwość oglądania ich ulubionych produkcji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a do tego bez reklam. Oczywiście otrzymujemy również dostęp do filmów i seriali, których emisja w HBO została już zakończona.

Aplikacja HBO GO wyposażona jest w intuicyjny interfejs, a dzieki zastosowaniu technologii Smooth Streaming na bieżąco dostosowuje się do możliwości łącza internetowego, zapewniając najwyższą możliwą jakość obrazu oraz płynne odtwarzanie materiałów wideo.

W ofercie programowej aplikacji serwisu HBO GO znajdziemy znane i lubiane na całym świecie produkcje serialowe HBO, takie jak Gra o tron, Czysta Krew czy Zakazane Imperium, dostępne już dzień po amerykańskiej premierze i niezakłócone reklamami. W aplikacji znajdziemy także największe hity filmowe, a wśród nich: Mroczny rycerz powstaje, Avengers  oraz Resident Evil: Retrybucja.

- Przygotowaliśmy naprawdę mocną końcówkę roku w Samsung Smart TV. Użytkownicy naszej platformy mogą już korzystać z największej na rynku ilości polskich aplikacji. Ponadto konsekwentnie rozwijamy ofertę aplikacji filmowych, aby dać posiadaczom telewizorów Samsung Smart TV jak największą możliwość wyboru tego co i kiedy chcą oglądać – mówi Michał Wojciechowski z Samsung Electronics Polska.

W ostatnich miesiącach na platformie Samsung Smart TV pojawiły się takie filmowe aplikacje jak Vodeon, Cineman VOD, Filmweb czy Strefa VOD. HBO GO jest doskonałym uzupełnieniem ciągle rosnącej oferty filmowej Samsung Smart TV.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: