GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-23 14:51 - czytano: 978 razy - dodaj komentarz
Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i XboxMicrosoft przedstawia ajciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Poniżej znajdą Państwo krótkie zestawienie, a w załączniku materiały graficzne. Przypominamy, że za gry i aplikacje płatne można płacić kartą, poprzez PayPal, a od niedawna także kartami pre-paid Microsoft, dostępnymi w stacjonarnych i internetowych sklepach AGD, RTV i komputerowych na terenie całej Polski.
REKLAMA
Przedpłacona karta Microsoft umożliwia zakup aplikacji na trzy rodzaje urządzeń: z Windows 8.1, Windows Phone 8 i Xbox.

Minion Rush

Gra na podstawie sympatycznej animacji Minionki Rozrabiają. Wciel się w jednego z nich i rusz do walki o tytuł najlepszego pracownika laboratorium doktora Gru. Rozgrywkę oparto na popularnym mobilnym gatunku runnerów, który zapewnia sporo zabawy i wyzwań, zarazem oferując proste sterowanie, idealnie dopasowane do ekranów dotykowych. Dodatkowo w wydaniu na Windows 8/Windows 8.1 możemy skorzystać z klawiatury bądź też pada.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android
 
Sticky Notes Board

Lubisz korzystać z przylepnych karteczek do zapisywania ważnych rzeczy? Teraz możesz je zastąpić aplikacją Sticky Notes Board. Program oferuje wirtualną tablicę do której będziemy przypinali nasze notatki. Możemy dzielić je na kategorie, a te najważniejsze umieszczać na pulpicie jako kafelek. Dodatkowym atutem jest synchronizacja zapisków z chmurą SkyDrive.

Cena: 4,99zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Stefek Burczymucha

Bogato ilustrowana bajka dla młodszych użytkowników telefonów i tabletów. Opowieść Marii Konopnickiej nie tylko bawi, ale i uczy o konsekwencjach przechwalania się. Aplikacja posiada dwa tryby śledzenia historii. W pierwszym sami możemy czytać tekst, w drugim zrobi to za nas lektor.

Cena: 3,49 zł wersja na Windows Phone 8, darmowa na Windows 8/Windows 8.1
Aplikacja dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1, iOS

Frozen Free Fall
Tytuł na motywach najnowszej animacji Disneya Kraina Lodu. Przenosi nas do mroźnego królestwa Arendelle. Zabawa polega na odpowiednim łączeniu umieszczonych na planszy elementu. Spora ilość poziomów, bohaterów oraz dodatków gwarantują rozrywkę na kilka godzin. Klimat gry potęguje ładna, utrzymana w zimowej tonacji grafika.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1

Firmy.net
Aplikacja oferuje dostęp do bogatej bazy portalu firmy.net. Za jej pomocą znajdziemy adres i telefon firm, usług oraz zakładów. Nieważne czy szukamy mechanika, apteki, pizzy czy też hotelu, wystarczy wpisać odpowiednią frazę, a po chwili otrzymamy informacje o najbliższych z nich. Firmy.net to nieoceniona pomoc zwłaszcza podczas podróży.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

UkŁadKa

Popularna gra nie tylko dla najmłodszych. Pomaga ćwiczyć zdolność zapamiętywania i kojarzenia obrazków. Dzięki trzem poziomom trudności łatwo ją dopasować do aktualnych możliwości dziecka. Ręcznie rysowana grafika sprawia, że ciężko oderwać się od zabawy, a tabela wyników motywuje do kolejnych prób.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Assassin’s Creed IV
Jeżeli masz dość pogody panującej za oknem, Assassin’s Creed IV przeniesie Cię na ciepłe, pełne słońca Karaiby. Nie będą to jednak wakacje. Wcielisz się w postać asasyna, perfekcyjnie wyszkolonego zabójcy, a zarazem pirata. Czwarta część popularnej serii to jeszcze więcej misji na pokładzie statku oraz klasyczne zadania na lądzie.

Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360
 
Assassin’s Creed IV Black Flag – Freedom Cry
Dodatek do podstawowej wersji gry. Jego akcja rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach fabularnych znanych z Black Flag. Jako Adewale wyruszmy na misję, której główny cel bardzo szybko ulegnie zmianie. Freedom Cry to kilka dodatkowych godzin dobrej zabawy, nowy bohater oraz lokacje.

Cena: 39zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

The Walking Dead: Season Two
Drugi sezon jednaj z najbardziej nagradzanych gier ostatnich lat. Historia osadzona w świecie popularnego serialu oraz komiksu, opowiada o losach młodej Clementine. Wcielając się w jej postać musimy przetrwać w opanowanym przez zombie świecie. Podobnie jak poprzednio, gra została podzielona na epizody. Pierwszy z nich już czeka na pobranie.

Cena: 17,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360
Źródło: Microsoft
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: