GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

myPhone ONE. Pierwszy polski telefon komórkowy - od podstaw zaprojektowany przez polską firmę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-20 15:14 - czytano: 622 razy - dodaj komentarz
myPhone ONE. Pierwszy polski telefon komórkowy - od podstaw zaprojektowany przez polską firmęJuż 19 grudnia do sprzedaży wchodzi myPhone ONE. To pierwszy polski telefon komórkowy, którego wygląd, opracowany został przez polską firmę projektową. To efekt sprzedaży niemal miliona telefonów komórkowych o prostej funkcjonalności marki myPhone oraz blisko pięciu lat doświadczeń firmy w ich produkcji. myPhone ONE jest najnowszym reprezentantem linii Simple Life – przyjaznych dla użytkownika telefonów, charakteryzujących się podstawową funkcjonalnością, do tego prostych i
REKLAMA
myPhone ONE
myPhone
myPhone ONE
myPhone
intuicyjnych w obsłudze Wrocławska spółka myPhone produkuje i sprzedaje takie telefony od niemal pięciu lat. myPhone ONE opracowany został od początku z myślą o europejskich użytkownikach telefonów tego typu, na podstawie ich bezpośrednich sugestii, opinii i oczekiwań. Po stworzeniu optymalnego zestawu cech zebranych w ten sposób, myPhone zlecił zewnętrznemu domowi projektowemu opracowanie designu nowego telefonu, uwzględniającego wytyczne klientów. Po wielu testach i próbach, produkcję myPhone ONE wdrożono na specjalnie wynajętych do tego celu liniach produkcyjnych w Azji.

Pod względem wyglądu ONE zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się od dotychczas sprzedawanych modeli w tej kategorii. Mówi Katarzyna Śliwa, projekt manager odpowiedzialna za wygląd myPhone ONE: - Telefon jest odpowiedzią na przeładowanie informacyjne, któremu sprzyja powszechność smartfonów. Jego podstawową funkcją jest telefonowanie - łatwa komunikacja głosowa i tekstowa. Ale w przeciwieństwie do innych modeli tego typu, nasz telefon nie jest reliktem z poprzedniej generacji telefonów komórkowych, z ery pre-informacyjnej, dla osób, które nie nadążają za technologią. Jest projektowany dla ludzi ery post konsumpcji informacji, przeznaczony dla osób, które chcą się odciąć od szumu informacyjnego, a telefon jest im potrzebny do pozostawania w kontakcie z innymi ludźmi. Dlatego przy zapewnieniu prostoty obsługi, nadaliśmy mu nowoczesną formę, prostą, ponieważ przyjemność korzystania z niego leży w detalach, kształtowaniu drobnych elementów. A także w doborze materiałów przyjemnych w dotyku, zamiast epatowania przesytem wizualnym.

Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, występuje w czterech wersjach kolorystycznych – niebieskiej, czarnej, białej i czerwonej.

Przejdźmy do funkcji. W nowym myPhone ONE zaimplementowano przejrzyste, nieskomplikowane menu z dużą, czytelną czcionką na kontrastowym tle. Podstawowe funkcje komunikacyjne uzupełnione zostały modułem bluetooth, aparatem fotograficznym (rzadkość w telefonach tej klasy), odbiornikiem radiowym, działającym bez potrzeby podłączania słuchawek. Jest odtwarzacz audio, który z pomocą złącza kart pamięci microSD pozwala na słuchanie wielu, wielu godzin nagrań. Tradycyjnie już opcje takie jak blokada klawiatury, latarka diodowa, radio FM, czy regulator poziomu głośności włączane są za pomocą bocznych suwaków.

W zestawie myPhone ONE, obok zasilacza, kabla USB, zestawu słuchawkowego i instrukcji znajdziemy również praktyczną bazę ładującą, upraszczającą proces ładowania. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh pozwala na osiąganie przez telefon długich czasów czuwania (nawet do 21 dni), a także długi czas prowadzenia rozmów bez konieczności ładowania.

myPhone ONE – jak każdy telefon z serii Simple Life objęty jest aż trzyletnią gwarancją producenta.

Od 20 grudnia w sprzedaży.

Sugerowana cena detaliczna myPhone ONE – 169 złotych brutto.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: