GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Pierwsi klienci zyskują na współpracy T-Mobile I Taurona

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-19 14:22 - czytano: 486 razy - dodaj komentarz
Pierwsi klienci zyskują na współpracy T-Mobile I Taurona TAURON Polska Energia, kluczowy podmiot branży energetycznej, największy sprzedawca i dystrybutor energii w kraju, oraz T-Mobile Polska, lider rynku telekomunikacyjnego, oferują swoim klientom pierwsze korzyści wynikające ze współpracy firm. T-Mobile Polska i TAURON Polska Energia rozpoczęły pilotażowy program oferowania swoim klientom detalicznym produktów partnera. W ramach programu wybrani klienci T-Mobile Polska lub TAURON Polska Energia otrzymują propozycję skorzystania odpowiednio
REKLAMA
z oferty telekomunikacyjnej lub energetycznej partnera przygotowanej specjalnie na potrzeby projektu. Zdobyte w ten sposób doświadczenia firmy zamierzają wykorzystać do przygotowania swoich pracowników, systemów oraz procesów przy projektach wdrażanych w ramach strategicznej współpracy.

- Pilotażowy program sprzedaży energii elektrycznej jest pierwszym efektem współpracy T‑Mobile z branżą energetyczną. Zakładamy, że w przyszłości opracujemy i wspólnie wprowadzimy na rynek innowacyjne produkty i usługi, które przyniosą wymierne korzyści klientom w ich domu oraz pracy - mówi Miroslav Rakowski, prezes T-Mobile Polska.

- Rynek energii wciąż się rozwija podobnie jak potrzeby klientów. Chcąc na nie odpowiedzieć, stale poszerzamy ofertę o nowe produkty  – mówi Dariusz Lubera,  prezes zarządu TAURON Polska Energia.– Dzięki partnerskiej współpracy z T-Mobile nasi klienci otrzymują nie tylko atrakcyjną ofertę energetyczną, ale także dodatkowe benefity płynące ze współpracy z partnerem – dodaje.

Wdrożenie pierwszego wspólnego projektu T-Mobile Polska i TAURON Polska Energia było możliwe dzięki rozpoczętej przez firmy strategicznej współpracy po podpisaniu listu intencyjnego w marcu br.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: