GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Cyfrowy Polsat wprowadza Kino Polska Muzyka

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-19 14:16 - czytano: 400 razy - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat wprowadza Kino Polska Muzyka19 grudnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu, największej polskiej platformy satelitarnej, dołączył kanał Kino Polska Muzyka emitujący materiały związane z polską twórczością muzyczną: teledyski, filmy dokumentalne o artystach i ciekawe wydarzenia z rodzimego rynku muzycznego. Stacja znajduje się w podstawowym pakiecie Familijnym HD. Kino Polska Muzyka zajął pozycję 181 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu i jest 72 stacją w pakiecie Familijnym HD oferującym szerokie spektrum
REKLAMA
kanałów ogólnych i tematycznych dla całej rodziny, w tym: edukacyjnych, rozrywkowych, sportowych, filmowych, dla dzieci i informacyjnych (jedenaście z nich jest nadawanych w jakości HD).

Dla abonentów Cyfrowego Polsatu stacja Kino Polska Muzyka jest także dostępna (w cenie posiadanego pakietu telewizji satelitarnej lub na preferencyjnych warunkach) w największej polskiej telewizji internetowej IPLA, w ramach pakietów: FilmBox Live, IPLA NET TV i IPLA MIX i można ją oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz w wybranych telewizorach Smart TV.

Kino Polska Muzyka emituje programy o tematyce rozrywkowej pokazujące polską muzykę przez 23 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki dołączeniu kanału do oferty Cyfrowego Polsatu, abonenci platformy będą mogli posłuchać niezapomnianych polskich przebojów, których słuchali ich rodzice i dziadkowie, a także odkryć ciekawe nowości polskiego rynku muzycznego. Kino Polska Muzyka emituje filmy muzyczne i dokumentalne poświęcone muzykom oraz specjalnie przygotowane pasma dla fanów różnych gatunków muzycznych: alternatywy, popu, jazzu czy rocka. To telewizja w całości autorska, która skupia się na tym, co najlepsze w polskiej muzyce i polskim kinie: wyobraźni i emocjach.
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: