GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Smart TV – 105 polskich aplikacji robiących różnicę

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-18 15:19 - czytano: 358 razy - dodaj komentarz
Samsung Smart TV – 105 polskich aplikacji robiących różnicęNieodwracalnie minęły już czasy, gdy odbiornik telewizyjny służył jedynie do oglądania nadawanych przez stacje programów. Telewizory Samsung obecnej generacji są nie tylko sterowane gestami czy głosem, ale też dostarczają nieograniczoną dawkę rozrywki i informacji między innymi dzięki aplikacjom dostępnym w Smart TV. Dziś tych, które powstały w Polsce i oferują treści w języku polskim jest już 105! Wśród licznych aplikacji Samsung Smart TV znajdują się także takie, które do niedawna
REKLAMA
trudno było sobie wyobrazić na ekranie telewizyjnym. Są to między innymi nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych, bogata gama przepisów kulinarnych, dostęp do ogromnej bazy filmów, seriali i programów, odbycia kursu prawa jazdy czy zamówienia jedzenia za pośrednictwem telewizora Samsung Smart TV. Można  być zawsze w kontakcie z najbliższymi nam osobami. Wśród dostępnych aplikacji znajdują się znane portale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter oraz YouTube, a także popularne komunikatory Skype i Google Talk.

W ostatnim czasie na platformie Samsung Smart TV pojawiły się trzy nowe aplikacje. To dzięki nim liczba polskojęzycznych aplikacji osiągnęła już liczbę 105.

Eventorium to serwis dla tych, którzy lubią bywać, niezależnie od tego czy chodzi o artystyczne wystawy, koncerty czy imprezy.  Aplikacja ta została przygotowana z myślą o użytkownikach Polski. Przedstawia  informacje na temat interesujących wydarzeń dzięki pobieraniu danych z Facebooka. Po włączeniu aplikacji, system geolokalizuje nasze położenie i wyświetla mapę wydarzeń w najbliższej okolicy. Dzięki tej aplikacji łatwo też można zaplanować weekend w innym mieście - wystarczy wpisać jego nazwę w wyszukiwarkę i ustawić odpowiednią datę.

Cinkciarz.pl to z kolei oficjalna aplikacja znanego internetowego kantoru o tej samej nazwie. Możemy dzięki niej, bez ruszania się sprzed telewizora, sprawdzać kursy światowych walut i korzystać z intuicyjnego kalkulatora.

Sto piąta aplikacja to eBOK Energa. Jest to pierwsza w Polsce multifunkcjonalna aplikacja o charakterze informacyjnym, edukacyjnym i obsługowym. Oprócz informacji o produktach i usługach firmy Energa, znajdziemy tam praktyczne porady jak oszczędzać energię elektryczną. Klienci Energi mają też wgląd na ekranie telewizora w swoje konta, widzą należności i zużycie energii.

Dzięki bogatej ofercie aplikacji na Samsung Smart TV w trakcie przerwy reklamowej możemy np. w zaplanować zagraniczną urlop dzięki aplikacji All Inclusive Club, sprawdzić kurs interesującej nas waluty, zobaczyć jakie ciekawe wydarzenia będą odbywać się na miejscu i dowiedzieć jak zaoszczędzić domową energię elektryczną podczas naszej nieobecności.

Aplikacje Samsung Smart TV  to równocześnie źródło doskonałej rozrywki. Szeroka oferta filmowych hitów, liczne stacje radiowe, zabawa przy karaoke lub gry towarzyskie takie jak rzutki – to wszystko jest możliwe dzięki aplikacjom dostępnym na Smart TV, stanowiących doskonałe rozszerzenie tradycyjnych funkcji telewizora. Powstanie w okresie zaledwie 4 lat 105 polskojęzycznych aplikacji, świadczy o stale rozwijającym się trendzie korzystania z możliwości inteligentnych telewizorów Samsung. Pod względem liczby rodzimych aplikacji w telewizorach Samsung Smart TV Polska znajduje się w ścisłej europejskiej czołówce – tuż za Francją i Włochami.
Źródło: Samsungs
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: