GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Merlin.pl rozszerza współpracę z GTS

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-16 17:49 - czytano: 339 razy - dodaj komentarz
Merlin.pl rozszerza współpracę z GTS GTS Poland, wiodący dostawca zintegrowanych usług telekomunikacyjnych oraz centrum danych, podpisał kolejny kilkuletni kontrakt z Merlin.pl, właścicielem sklepu internetowego, na wdrożenie sieci korporacyjnej, która połączy 140 jednostek tej firmy. Merlin.pl, jeden z najstarszych i największych w Polsce sklepów internetowych, powierzył GTS Poland wdrożenie sieci korporacyjnej łączącej wszystkie punkty dystrybucyjne, w których klienci Merlin.pl odbierają zamówione produkty.
REKLAMA
W praktyce oznacza to, że pracownicy punktów odbioru przesyłek będą mieli szybszy i niezawodny dostęp do informacji o złożonych zamówieniach oraz stanach magazynowych, a także do centrum odpowiedzialnego za obsługę płatności.

- Rozwiązanie zaproponowane przez GTS Poland jest optymalne i w pełni spełnia nasze potrzeby w zakresie nowoczesnej, niezawodnej i w pełni bezpiecznej sieci korporacyjnej. Jesteśmy jednym z największych sklepów on-line w Polsce. Codziennie swoje zakupy powierzają nam tysiące Polaków. Dzięki nowoczesnej sieci wdrożonej przez GTS Poland, będziemy jeszcze bliżej naszych klientów, powiedział Waldemar Majchrzak, Dyrektor IT w Merlin.pl.

Inwestycja zostanie wykonana od podstaw. Będzie to sieć o wysokiej przepustowości, gwarantująca bezpieczeństwo transmisji danych. Dzięki temu rozwiązaniu, proces obsługi zamówień klientów, będzie jeszcze szybszy. Ciągłość transmisji danych zapewni sieć zapasowa, tworzona równolegle z siecią podstawową. Projekt jest podzielony na etapy i zostanie zakończony w 2014 roku.

- Z Merlin.pl współpracujemy od kilku lat. Do tej pory firma korzystała z powierzchni kolokacyjnej w naszym centrum danych. Cieszymy się, zarówno pozytywna ocena dotychczasowych relacji biznesowych, jak również wysoka jakość przedstawionej koncepcji sieci korporacyjnej, zadecydowały o rozszerzeniu naszej współpracy - komentuje Piotr Sieluk, Prezes GTS Poland.

W ramach kontraktu, we wszystkich punktach dystrybucyjnych, GTS Poland uruchomi także sieć Wi-Fi, którą będzie zarządzał. Rozwiązanie to zapewni klientom Merlin.pl swobodny dostęp do Internetu.
Źródło: GTS
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: