GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aplikacja Jabra Sound App: teraz także multimedia wprost z YouTube (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-16 17:46 - czytano: 471 razy - dodaj komentarz
Aplikacja Jabra Sound App: teraz także multimedia wprost z YouTube (wideo)Gdziekolwiek jesteśmy. W każdej chwili możemy posłuchać muzyki o wyjątkowym brzmieniu dzięki aplikacji Jabra Sound App z technologią Dolby Digital Plus. Nowa aplikacja Jabra Sound App to znacznie lepsza głębia dźwięku i zwiększony zakres wyższych częstotliwości. Innymi słowy więcej przyjemności ze słuchania muzyki zapisanej w pamięci telefonu czy tabletu z Android lub iOS oraz w odtwarzaczu iPod. Jabra Sound App przyda się jednak nie tylko do słuchania muzyki zgromadzonej w
REKLAMA
urządzeniach przenośnych. Najnowsza wersja Jabra Sound App została wzbogacona o streaming muzyki i filmów z najpopularniejszego serwisu na świecie: YouTube. Teraz poprzez jedną aplikację można uzyskać dostęp do bogatszej kolekcji multimedialnej – bez potrzeby indywidualnego wyszukiwania. Co ważne, również bez konieczności przerwania odtwarzania muzyki można łatwo przeszukiwać zasoby YouTube.

Według Tomasza Pietruszki, Dyrektora ds. Sprzedaży Jabra coraz więcej osób wybiera streaming jako główne źródło muzyki. A jednym z wiodących serwisów jest YouTube: - Ostatnie raporty wykazują, że aż 64% nastolatków używa YouTube do słuchania i wyszukiwania muzyki. To najpopularniejszy serwis video streamingu na świecie: ponad 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. W całej historii serwisu aż 9 na 10 najchętniej oglądanych filmów jest związanych z muzyką. Aby zatem w pełni wykorzystać możliwości naszych słuchawek i głośników polecamy użytkownikom skorzystać z bezpłatnej aplikacji, by ulubione z YouTube posłuchać w wysokiej jakości stereo.

Zaktualizowana aplikacja Jabra Sound App wzbogacona o świetną korekcję dźwięku Dolby Digital Plus jest dostępna wyłącznie dla sprzętu stereo takiego jak: Jabra Revo Wireless, Revo oraz Vox a także mobilnych głośników Solemate.

Jak pobrać Jabra Sound App i jak to działa?
Wystarczy pobrać aplikację Jabra Sound App bezpośrednio ze sklepów Google Play (system Android) czy App Store (iOS). Do uruchomienia aplikacji niezbędny jest kod aktywacyjny, który jest dostarczany razem ze sprzętem (Jabra Revo Wireless, Revo and Vox and Solemate). Po jednorazowej aktywacji aplikacja automatycznie wyszuka wszystkie pliki muzyczne w urządzeniu, by być gotową do odtwarzania dźwięku poddanego korekcji Dolby Digital PlusTM.

Źródło: Jabra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: