GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

1 grosz w IPFON na Grand Prix Turcji

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-22 11:47 - czytano: 580 razy - dodaj komentarz
26 sierpnia na torze w Stambule zobaczymy Roberta Kubicę, który znów dostarczy nam wielu emocji, walcząc za kierownicą swojego bolidu o Grand Prix Turcji. Polacy będą zaciskać kciuki o miejsce na podium dla naszego rodaka, a wrażeniami na pewno zachcą podzielić się z rodziną czy znajomymi, przebywającymi akurat w Turcji.
REKLAMA
 Najbardziej skorzystają na tym użytkownicy IPFON, którzy w tym dniu zapłacą tylko 1 grosza netto za minutę połączenia z numerami stacjonarnymi w Turcji (normalna stawka w tym kierunku to 61 groszy netto za minutę).

Promocja na połączenia z Turcją to kolejna odsłona akcji IPFON, związanej z wyścigami Formuły 1 i udziałem w nich Roberta Kubicy. Po Turcji, kolejne Grand Prix Formuły 1 odbędzie się 9 września we Włoszech. W tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do tego kraju także będą w cenie 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna opłata to 9 groszy netto za minutę).

Aby zostać użytkownikiem IPFON, trzeba mieć stały dostęp do sieci Internet i zarejestrować się na stronie internetowej operatora (www.ipfon.pl). Każdy otrzyma za darmo numer telefonu oraz 10 minut na połączenia stacjonarne i może już korzystać z usług IPFON. Jeśli ktoś nie chce dzwonić za pomocą programu komputerowego, może zaopatrzyć się w specjalną, niewielką bramkę VoIP (teraz w promocji za 165 zł brutto), do której podłączyć trzeba dowolny aparat telefoniczny. Użytkownik IPFON nie płaci abonamentu, a jedynie niewielkie opłaty za połączenia przy sekundowym naliczaniu: 9 groszy brutto za minutę połączenia na numery stacjonarne w Polsce i od 11 groszy za granicę.

IPFON istnieje już 2 lata i w tym czasie zdobył wiodącą pozycję na rynku telefonii internetowej w Polsce. Popularność IPFON jest wynikiem m.in. wysokiej jakości połączeń i największej na rynku oferty usług dodanych (m.in. fax2email, email2fax, połączenia konferencyjne, IVR, numery wewnętrzne). W ciągu ostatniego roku IPFON prawie trzykrotnie zwiększył liczbę obsługiwanych użytkowników i wydzwanianych przez nich minut. Operator udostępnia swoje usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 41 polskich stref numeracyjnych. Więcej informacji o IPFON i aktualnych promocjach można znaleźć na stronie operatora: http://www.ipfon.pl.

  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: