GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowe przełączniki zarządzalne ZyXEL serii 3700 i XS3900 dla sieci biurowych

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-10 17:06 - czytano: 282 razy - dodaj komentarz
Nowe przełączniki zarządzalne ZyXEL serii 3700 i XS3900 dla sieci biurowychZyXEL Communications poszerza ofertę swoich urządzeń sieciowych o nową serię zaawansowanych przełączników zaprojektowanych do sieci o wysokiej dostępności, wydajności i z zarządzaniem niezbędnym w głównych infrastrukturach sieciowych i w centrach danych. Najnowsze przełączniki XGS3700 oraz XS3900 posiadają wydajność 10GbE Ethernet, zaawansowane opcje zarządzania i wbudowane zasilanie zapasowe.
REKLAMA
ZyXEL GS3700
ZyXEL
Rodzina przełączników zarządzalnych warstwy drugiej GS3700 i XGS3700 zaprojektowana została dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz fili biurowych. Urządzenia posiadają wydajność gigabitową z opcjonalnymi połączeniami 10GbE, co czyni je idealnymi do agregacji przełączników w sieci. Wszystkie cztery modele 24 i 48 portowe są również dostępne w wersjach z obsługą zasilania PoE Plus. Dzięki temu urządzenia są idealną platformą do rozbudowanych sieci bezprzewodowych, telefonii IP oraz do monitoringu IP.

ZyXEL XS3900-48F jest rozbudowanym przełącznikiem 10GbE typu „top-of-the-rack”, który oferuje przepustowość wymaganą dla optymalnej wydajności wirtualnych centrów danych oraz rozbudowanych sieci. Model posiada 48 portów 10GbE SFP+ oraz cztery porty 40GbE QSFP+ i oferuje bardzo wysoką przepustowość oraz skalowalność wymaganą do obsługi intensywnego ruchu sieciowego.

Obie serie przełączników 3700 i XS3900-48F zostały wyposażone w zapasowe wentylatory z opcją wymiany w czasie pracy i dzięki temu oferują wysoką niezawodność niezbędną w sieciach o bardzo dużym znaczeniu. Urządzenia łączą w sobie opcje zarządzania warstwy drugiej z ograniczoną gwarancją dożywotnią i posiadają pełną funkcjonalność niezbędną dla firm wraz z gwarancją zwrotu z inwestycji.

Najlepszy wybór
Dla partnerów ZyXELa oznacza to dobrą okazję wdrożenia produktów w nowe obszary rynku i zmianę dotychczasowych wyborów sektora średniego oraz Enterprise -  mówi Norbert Ogłoziński Country Sales Manager ZyXEL Communications:

- Nasze nowe przełączniki charakteryzują się wysoką dostępnością, przepustowością i elastycznością, którą firmy z sektora średniego oraz Enterprise potrzebują, aby zapewniać optymalną wydajność dla wirtualnych aplikacji i zaawansowanych usług sieciowych bazujących na protokole IP. Urządzenia te wpływają na wzrost reputacji ZyXELa, jako firmy dostarczającej rozwiązania o doskonałej wydajności i niezawodności stanowiące solidną ochronę inwestycji. Odnieśliśmy wielki sukces na rynku małych i średnich przedsiębiorstw wraz z serią inteligentnych przełączników zarządzalnych 3700, idealnie dopasowanych do sieci głównych i końcowych oraz z serią XS3900 zoptymalizowaną tak, aby radzić sobie z dużymi obciążeniami, jako brama do centów danych. Wraz z tymi urządzeniami partnerzy ZyXELa mogą oferować kompletne rozwiązania końcowe dla większych i średnich klientów sektora MŚP.

Zaimplementowane funkcje redundantne na pewno zainteresują potencjalnych klientów szukających sposobu na zbudowanie infrastruktury sieciowej obsługującej ich codzienne krytycznie ważne usługi oraz aplikacje. Przełączniki oprócz wymiennych w czasie pracy modułów chłodzących oraz zasilających obsługują również oba protokoły ECMP (equal-cost multi-path routingu) oraz VRRP ( Virtual Router Redundancy Protocol), dostarczając większą wydajność i optymalizację przepustowości.

Z myślą o partnerach
Według Norberta Ogłozińskiego: - Wraz z serią 3700 i XS3900 ZyXEL podnosi poziom konkurencji na rynku infrastruktur sieciowych. Są to jedyne przełączniki w swojej klasie oferujące taki poziom redundancji i różnorodności zastosowania. Urządzenia te posiadają wszystkie lub większość opcji zarządzania niezbędnych, aby móc obsługiwać znacznie wyższe poziomy ruchu sieciowego i nowoczesne usługi przy jednoczesnym zachowaniu efektywnej kontroli, redukcji kosztów i zagwarantowaniu odpowiedniej przepustowości dla krytycznie ważnych aplikacji.

-Te przełączniki umożliwiają partnerom ZyXELa konkurowanie i pokonywanie producentów, którzy do tej pory z reguły wygrywali – nawet, jeśli oferowali urządzenia o mniejszej wydajności, różnorodności zastosowania i z mniejszym współczynnikiem ochrony inwestycji. ZyXEL oferuje rzeczywistą, realną i bardzo atrakcyjną alternatywę. Dodatkowo partnerzy ZyXEL mogą liczyć na atrakcyjne marże, specjalne promocje i wsparcie dostępne dla wszystkich projektów.

ZyXEL stał się kluczowym graczem na rynku przełączników zarządzalnych a nowa linia urządzeń jeszcze bardziej wzmacnia jego pozycję.
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: