GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZTE Grand S Flex LTE dostępny w e-shopie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-09 17:32 - czytano: 333 razy - dodaj komentarz
ZTE Grand S Flex LTE dostępny w e-shopieFlagowy model Grand S Flex, pierwszy smartfon ZTE z modemem LTE w Polsce, jest już dostępny w internetowym sklepie sieci x-kom w cenie 1349 zł. Urządzenie wyposażono w 5” matrycę HD, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz oraz moduł LTE oferujący superszybki transfer danych w oparciu o rozbudowywaną infrastrukturę przesyłową. - W chwili obecnej naszego flagowca można nabyć w sklepie internetowym sieci x-kom.pl. Smartfon o mocnej konfiguracji oraz przyszłościowym rozwiązaniu
REKLAMA
Grand S Flex
ZTE
kompatybilnym z technologią LTE wyceniono na 1349 zł.

- W chwili obecnej naszego flagowca można nabyć w sklepie internetowym sieci x-kom.pl. Smartfon o mocnej konfiguracji oraz przyszłościowym rozwiązaniu kompatybilnym z technologią LTE wyceniono na 1349 zł, co jest naszym zdaniem kwotą relatywnie niższą od ceny urządzeń konkurujących z nami uznanych marek. Liczymy zatem na zainteresowanie użytkowników, którzy decyzję o zakupie nowego smartfona wiążą z dostępem do szybkiego, mobilnego internetu LTE – podkreśla Deng Yuchen, CMO ZTE Poland.

Co konkretnie otrzymujemy? Po pierwsze wydajny, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1.2GHz marki Qualcomm, który płynnie obsługuje oprogramowanie kontrolowane przez Androida 4.1. Drugim powodem do zakupu Grand S Flex może być precyzyjny, 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280×720 pikseli odwzorowujący 16 milionów kolorów. Producent oferuje w tym modelu także kamerkę o matrycy 8MPx z funkcją autofokus oraz czterokrotnym zoomem cyfrowym, umożliwiającą nagrywanie wideo w jakości 1080p.

Jeśli jednak nadal nie decydujesz się na zakup, zadaj sobie pytanie do czego głównie wykorzystujesz swojego smartfona? Najczęściej wybieraną funkcją jest mobilny internet? Model Grand S Flex za sprawą wbudowanego modułu LTE zapewnia pobór danych z prędkością do 100Mb/s, co w praktyce oznacza płynną, swobodną rozrywkę online. Odtwarzanie internetowych multimediów w jakości HD odbywa się z szybkością błyskawicy wszędzie tam, gdzie operator komórkowy udostępnia swoją infrastrukturę.

Mocna bateria 2300mAh zapewnia długie godziny pracy w trybie zaawansowanego multitaskingu. Na pokładzie smartfona znalazł się także moduł Bluetooth 4.0, służący do szybkiej wymiany plików. ZTE Grand S Flex posiada smukłą obudową, która w najcieńszym miejscu ma zaledwie 8.5mm.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: