GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

HAWE i VECTRA rozszerzają współpracę dzięki umowie wartej 22 mln zł netto

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-09 17:06 - czytano: 449 razy - dodaj komentarz
HAWE i VECTRA rozszerzają współpracę dzięki umowie wartej 22 mln zł nettoHAWE Telekom podpisało umowę ze Spółką VECTRA Investments na sprzedaż 3 tys. km włókien światłowodowych w ramach Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE. Współpraca z HAWE pozwoli Grupie VECTRA zaoferować swoim klientom jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane usługi. Wartość umowy to 22 mln zł netto. W czerwcu tego roku HAWE przedstawiło strategię, która zakłada m.in. że będzie ono największym w Polsce otwartym operatorem infrastruktury światłowodowej.
REKLAMA
- Dzięki rozszerzeniu współpracy z HAWE zyskujemy do naszej dyspozycji dostęp do najlepszej w Polsce infrastruktury telekomunikacyjnej.. Stale rozwijamy naszą sieć transmisyjną i nabycie włókien światłowodowych od HAWE jest realizacją jednego z celów naszej strategii, zakładającego uzyskiwanie coraz wyższej jakości świadczonych usług. – powiedział Bartłomiej Irzyński, członek zarządu i dyrektor techniki Grupy VECTRA.

- Niezwykle cieszę się z podpisania tej umowy, która świadczy o tym, że zapotrzebowanie na światłowodową infrastrukturę telekomunikacyjną ze strony operatorów rośnie. Współpraca z Grupą VECTRA, która jest jednym z liderów polskiego rynku dostawców usług telekomunikacyjnych i telewizji kablowej również pod względem jakości świadczonych usług jest dla mnie szczególnie ważna. – powiedział prezes zarządu HAWE Krzysztof Witoń.

W czerwcu tego roku HAWE przedstawiło strategię, która zakłada m.in. że będzie ono największym w Polsce otwartym operatorem infrastruktury światłowodowej. Od tego czasu Spółka zrealizowała wiele zapowiedzi zawartych w strategicznym dokumencie. Podpisano m.in. umowy dotyczące strategicznego partnerstwa z Huawei oraz Alcatel-Lucent a na warszawskim Ursynowie HAWE uruchomi pilotaż przy współpracy z Grupą Orange.
Źródło: Vectra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: