GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Projekt T-Mobile Electronic Beats Festival wraca do Warszawy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-06 17:01 - czytano: 334 razy - dodaj komentarz
Projekt T-Mobile Electronic Beats Festival wraca do Warszawy Międzynarodowy program muzyczny Electronic Beats prowadzony przez T-Mobile ogłosił daty nadchodzących festiwali, które odbędą się wiosną 2014 roku. Fani Electronic Beats Festival już teraz powinni rezerwować terminy na cztery kolejne wydarzenia w różnych miastach Europy: 28 marca w Pradze, 4 kwietnia w Warszawie, 11 kwietnia w Bratysławie i 23 maja w Kolonii. Piątek, 4 kwietnia 2014 to data kolejnej polskiej odsłony festiwalu Electronic Beats organizowanego przez T-Mobile.
REKLAMA
Przy udziale tak cenionych na całym świecie artystów, jak Woodkid, Giorgio Moroder, Disclosure, Efterklang oraz Nôze, festiwale organizowane tej jesieni przez T-Mobile szybko się wyprzedawały. Najlepsze momenty z tych imprez – z festiwali w Podgoricy, Budapesztu, Zagrzebia, Drezna oraz Wiednia – możemy przeżyć raz jeszcze dzięki darmowym aplikacjom Electronic Beats Video oraz Electronic Beats Radio, dostępnym na urządzenia przenośne i smartfony.

Warto w tym miejscu nadmienić, że Electronic Beats Radio została uznana przez “Android Apps Magazine” najlepszą muzyczną aplikacją roku 2013. Jak podkreślili redaktorzy magazynu, EB Radio “obowiązkowo powinni ściągnąć” wszyscy fani muzyki elektronicznej.

Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny T-Mobile. Wszystkie związane z nim aktywności można śledzić za pośrednictwem portalu o dobrej muzyce T-Mobile Music oraz bezpośrednio na www.electronicbeats.net, gdzie obok najnowszych newsów o artystach i muzycznych wydarzeniach, pojawiają się materiały o podróżach, sztuce, designie oraz modzie.

Dodatkową atrakcją są bogate w ekskluzywne nagrania strony poświęcone EB Radio oraz EB Video.

Electronic Beats to także drukowany magazyn, a także wielokrotnie nagradzane DVD “Slices”, dostępne w darmowej dystrybucji także w Polsce.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: