GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Trzy nagrody EISA dla Samsunga

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-21 15:54 - czytano: 935 razy - dodaj komentarz
Samsung Electronics - światowy lider w produkcji półprzewodników, rozwiązań telekomunikacyjnych i technologii cyfrowych, ogłosił dzisiaj, że jego produkty: telefon komórkowy, telewizor LCD HD-Ready oraz zestaw kina domowego, zdobyły trzy prestiżowe nagrody Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audio-Foto-Wideo (EISA).
REKLAMA
Nagrody EISA są przyznawane przez wydawców wiodących magazynów elektroniki użytkowej wydawanych w całej Europie i są wyrazem uznania dla najlepszych produktów w branży elektronicznej. Samsung zdobył w tej edycji aż trzy nagrody EISA 2007-2008:

Telewizor LCD HD-ready 2007 - 2008: Samsung LE-40R81B/86BD

Samsung otrzymał nagrodę dla telewizora LCD HD-ready LE-40R81B/86BD za piękny design, wyjątkowo wyraźny obraz, bogatsze i jeszcze bardziej wyraziste kolory oraz technologię Movie Plus, która zapewnia płynność szybkiego ruchu.

System Kina Domowego 2007 - 2008: Samsung HT-TXQ120

System kina domowego Samsung HT-TXQ120 zdobył nagrodę z uwagi na niezmiernie wysoką jakość 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego, ciekawy design - smukłe wolnostojące zespoły głośnikowe, wykonane w błyszczącej czerni, które korespondują z czarną konsolą montowaną na podstawie lub na ścianie. Jej czytnik obsługuje szeroki zakres formatów audio i wideo, czy to z płyt CD, DVD czy z interfejsu USB.

Telefon komórkowy 2007-2008: Samsung SGH-U700

Samsunga SGH-U700, to najbardziej płaski telefon komórkowych dostępny obecnie na rynku, ale nie tylko design go wyróżnia, ale również jego możliwości jak np. imponująca możliwość transmisji danych typu HSDPA - do 10 razy szybszą niż normalny UMTS. Oczywiście, tak jak przystało na współczesne telefony, SGH-700 służy nie tylko do rozmowy. Zintegrowany odtwarzacz audio obsługuje m.in. pliki w formatach: MP3, AAC i AAC+, a odtwarzacz wideo odtwarza pliki MPEG4. Wbudowany aparat cyfrowy o rozdzielczości matrycy 3,2 mln pikseli, wyposażony w 4-krotny zoom cyfrowy, poszerza wszechstronność telefonu.


"Żaden z potentatów branży elektronicznej nie przeznacza tak dużego odsetka swoich przychodów na badania i rozwój, a nagrody EISA są dowodem na to, że wydanie 6.1 miliarda dolarów amerykańskich w zeszłym roku opłaciło się" - powiedział Soo Kim, Prezes Samsung Electronics Europe. "Proces tworzenia produktów firmy Samsung jest determinowany trzema aspektami: jakością, innowacją oraz designem, a przyznanie trzech prestiżowych nagród EISA to dowód na to jak wysoko jesteśmy cenieni w branży. Jest to niewątpliwie wielkie wyróżnienie dla naszych systemów kin domowych, telefonów komórkowych i telewizorów LCD HD-ready."

Nagrody EISA są przyznawane corocznie przez grono prawie pięćdziesięciu renomowanych magazynów z branży foto, audio, video i telefonii komórkowej z ponad dwudziestu krajów europejskich. W czerwcu każdego roku redaktorzy naczelni wszystkich magazynów należących do stowarzyszenia EISA spotykają się, aby zdecydować, które z produktów prezentowanych na łamach ich magazynów w przeciągu minionego roku zasługują na prestiżową nagrodę EISA. Pięć kategorii, w ramach, których wyłaniane są zwycięskie produkty to: audio, wideo, kino domowe, fotografia oraz telefonia komórkowa.

Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: