GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile pomaga wprowadzić biznes do sieci

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-03 14:32 - czytano: 308 razy - dodaj komentarz
T-Mobile pomaga wprowadzić biznes do sieci T-Mobile kontynuuje cykl bezpłatnych warsztatów online dla klientów biznesowych. 5 grudnia odbędzie się webinarium poświęcone rynkowi e-commerce. Eksperci podpowiedzą m.in. jak zbudować własną witrynę i stworzyć sklep internetowy z wykorzystaniem narzędzi dostępnych na platformie T-MobileCloud. Na konkurencyjnym rynku większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie już prowadzenia biznesu bez obecności w Internecie.
REKLAMA
Coraz więcej osób jest w sieci non stop, przez co firmy, których nie ma w Internecie, dla znacznego grona potencjalnych klientów po prostu nie istnieją. Według prognoz tylko w tym roku polski rynek e-commerce wzrośnie o 20%, a jego wartość osiągnie 26 mld złotych, natomiast w 2014 wartość ta przekroczy 4% wartości całkowitej sprzedaży detalicznej.

Wszyscy, którzy ciekawi są eksperckich porad, w jaki sposób za pośrednictwem Internetu skutecznie dotrzeć do klienta, powinni zapisać się na bezpłatne webinarium „Jak zaistnieć w sieci?” organizowane przez T-Mobile 5 grudnia w godzinach 10:00 - 11.30. Uczestnicy warsztatów online będą mieli szansę poznać trendy w handlu internetowym, zwiększyć swoje kompetencje w zakresie nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych związanych z unikalną ofertą usług w chmurze obliczeniowej, a także przekonać się o przewadze konkurencyjnej, którą zyskać można dzięki e-commerce. Szkolenie ze studia IDG poprowadzi Tomasz Kammel, a eksperci zaprezentują potencjał chmury obliczeniowej T-MobileCloud przy tworzeniu własnego sklepu i strony www, z wykorzystaniem usług dostępnych w T-Mobile proHOSTING i proSKLEP.

Wszyscy, którzy wezmą udział w warsztatach online będą mieli szansę wygrać jeden z trzech laptopów Acer Aspire S3, odpowiadając prawidłowo w jak najkrótszym czasie na pytanie konkursowe zadane w trakcie webinarium. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: