GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Samsung Electronics uhonorowana aż 24 nagrodami CES 2014

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-03 14:29 - czytano: 404 razy - dodaj komentarz
Samsung Electronics uhonorowana aż 24 nagrodami CES 2014Samsung zdobył aż 24 prestiżowe nagrody na targach w Las Vegas - CES 2014 Innovations Awards. CES to największe na świecie targi elektroniki użytkowej, organizowane przez Consumer Electronics Association® (CEA). W ciągu ostatnich 10 lat na CES produkty firmy Samsung były nagradzane aż 258 razy. Samsung Electronics Co. Ltd., globalny lider i wielokrotnie nagradzany innowator w dziedzinie elektroniki użytkowej, komponentów elektronicznych i technologii
REKLAMA
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
Samsung
telekomunikacyjnych zdobył 24 nagrody CES Innovations 2014. Jedna z nagród została przyznana w kategorii najlepszej innowacji, a trzy - ekologiczny design. Do konkursu CES Innovations Awards zgłaszane są najnowocześniejsze produkty z dziedziny elektroniki użytkowej. Ocenia je grupa renomowanych niezależnych projektantów przemysłowych, inżynierów i przedstawicieli mediów, którzy nagradzają wyjątkowe osiągnięcia designu i technologii w 29 kategoriach.

-Samsung nieustannie tworzy najwyższej jakości przełomowe produkty, jak również jedyną w swoim rodzaju ofertę i usługi - powiedział Y.K. Kim, prezes i dyrektor generalny w Samsung Electronics North America. - Jesteśmy zaszczyceni, że CEA oraz przedstawiciele branży dostrzegają nasze zaangażowanie i cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić nasze najnowsze innowacyjne produkty na targach CES 2014.

Firma Samsung zdobyła nagrody między innymi w kategoriach: wyświetlanie obrazu, elementy domowych systemów audio-wideo, gadżety stanowiące element ubrania, tablety, e-readery i komputery przenośne, artykuły gospodarstwa domowego, cyfrowe przetwarzanie obrazu i technologie wbudowane. Wszystkie wyróżnione produkty będzie można zobaczyć na stoisku firmy Samsung (nr 12004) w hali głównej Las Vegas Convention Center podczas targów CES 2014, które odbędą się 7-10 stycznia 2014 roku. Nagrodzone urządzenia zostaną również zaprezentowane podczas CES Unveiled, oficjalnej konferencji prasowej CES, która odbędzie się w godzinach 16-19 w niedzielę 5 stycznia w Sali Balowej C South Seas w Mandalay Bay. Jedna nagroda w kategorii Best of Innovations i trzy w kategorii designu ekologicznego, jak również nagrody zdobyte w przeszłości wskazują na zaangażowanie firmy Samsung w rozwój technologii i promowanie dbałości o środowisko naturalne.

Wiele ze zwycięskich produktów zostanie zaprezentowanych po raz pierwszy w poniedziałek 6 stycznia 2014 na konferencji prasowej firmy Samsung, zaplanowanej na godzinę 14:00.

Dodatkowe informacje na temat wybranych zdobywców nagród:
 • Superpłaski układ pamięci 3 GB LPDDR3 Mobile DRAM firmy Samsung umożliwia projektowanie bardziej płaskich smartfonów o wyższej wydajności i dłuższym czasie pracy oraz umożliwiających korzystanie z takich funkcji, jak kontrola za pomocą gestów oraz rozpoznawanie twarzy. Chip zapewnia prędkość przesyłania danych do 2,133 megabita na sekundę (Mbps) na pin, która pozwala użytkownikom urządzeń mobilnych cieszyć się wydajnością zbliżoną do komputera PC.
 • Samsung GALAXY Gear rewolucjonizuje sposób, w jaki użytkownicy posługują się urządzeniami mobilnymi. Ten przełomowy gadżet w formie inteligentnego zegarka pozwala połączyć się ze światem w niespotykany wcześniej sposób, rozszerzając funkcjonalność smartfonów GALAXY i wnosząc nową wartość w codzienne przeżycia dzięki aktualizowanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom i możliwości szybkiego i wygodnego odbierania wiadomości i rozmów.
 • Profilowany telewizor OLED firmy Samsung to bezprecedensowy krok naprzód w jakości obrazu i komforcie oglądania. Umożliwiając między innymi dwóm osobom jednoczesne oglądanie dwóch różnych programów – na pełnym ekranie i w pełnej rozdzielczości HD – KN55S9C być może zakończy walki o pilota.
 • Samsung GALAXY Note 10.1 – 2014 Edition redefiniuje pojęcie tabletu dzięki wyświetlaczowi Super Clear LCD o przekątnej 10,1 cala i czterordzeniowemu procesorowi Exynos 5420. Zmiany w stosunku do poprzedniego innowacyjnego i wszechstronnego modelu obejmują poprawione możliwości rysika S Pen i funkcji Multi-Window, a także nowy tryb dla wielu użytkowników.
 • Samsung GALAXY Note 8.0 to najwyższej jakości tablet o idealnej formie, umożliwiający mobilną kreatywność i skuteczność w pracy. Daje on użytkownikom możliwość korzystania z inteligentnej technologii Note nowej ery, w tym rysika S Pen oraz funkcji Multi-Window. Jego zadaniem jest wniesienie nowej jakości na rynek tabletów.
 • Nowy Samsung GALAXY Tab 3 8.0 jest płaski, lekki, nadzwyczaj funkcjonalny i wyposażony w mocny processor, co czyni z niego idealny przenośny tablet. Tab 3 ułatwia połączenie ze światem i organizację zadań takich, jak odbieranie i wysyłanie e-maili, zarządzanie czasem, czytanie i oglądanie klipów wideo na wyświetlaczu HD.
 • Samsung Galaxy NX to pierwszy na świecie aparat z wymiennym obiektywem oferujący pełne połączenie z Internetem. Galaxy NX łączy perfekcyjną precyzję obrazu kompaktowego aparatu cyfrowego, łączność 3G/4G LTE i WiFi oraz moc i funkcjonalność najnowszego systemu Android, sprawiając, że każde zdjęcie staje się historią wartą opowiedzenia.

Nagrody CES 2014 Innovations
Prestiżowe nagrody Innvations Design and Engineering Awards są przyznawane za wybitne osiągnięcia w dziedzinie designu i technologii od 1976 roku. Sponsoruje je CEA, organizator targów International CES, które są miejscem spotkań dla wszystkich aktywnych uczestników światowego rynku elektroniki użytkowej. Produkty zgłoszone do konkursu CES Innovations oceniane są pod kątem następujących kryteriów:
 •  Technologii, w tym specyfikacji technicznych i użytych materiałów
 •  Estetyki i wzornictwa, na podstawie zdjęć przesłanych przez producenta
 •  Zakładanej funkcji produktu i jego wartości dla użytkownika
 •  Powodów, dla których produkt zasługuje na nagrodę Innovations, w tym szczegółów jego nietypowej bądź nowej funkcjonalności oraz cech, które użytkownikom mogą się wydać atrakcyjne
 • Porównania ocenianego produktu z innymi produktami dostępnymi na rynku pod kątem wzornictwa i innowacyjności.
Produkty uhonorowane nagrodami Innovations wyróżniają się innowacyjnym designem i technologią. Przedstawione przykłady to urządzenia, w których po raz pierwszy zastosowano określone technologie lub usprawniono je w znacznym stopniu w porównaniu do poprzednich produktów z ich klasy.
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: