GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SMART CASH BACK i WIĘCEJ NIŻ SMART - nowe promocje telewizorów Sharp

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-29 16:29 - czytano: 673 razy - dodaj komentarz
SMART CASH BACK i WIĘCEJ NIŻ SMART - nowe promocje telewizorów SharpWraz z końcem listopada 2013 roku Sharp wystartował z dwoma akcjami promocyjnymi telewizorów. Promocja SMART CASH BACK dedykowana jest telewizorom Sharp AQUOS z unikalną technologią Quattron. Klienci, którzy zdecydują się na zakup telewizora serii LE857E otrzymają zwrot wydatku, aż do 3000 zł. Na uczestników promocji czekają także Apple TV®*, do wygrania w konkursie. Jednocześnie rusza promocja WIĘCEJ NIŻ SMART, obejmująca pozostałe modele telewizorów z oferty Sharp.
REKLAMA
Sharp
Sharp
Każdy, kto weźmie w niej udział ma szanse na zdobycie Android Dongle TV.

SMART CASH BACK
Klienci, którzy w czasie trwania promocji zdecydują się na zakup 60-, 70-, lub 80- calowego telewizora Sharp AQUOS LED 3D z technologią Quattron serii LE857E mogą odebrać gwarantowany rabat w wysokości: 1000 zł., 2000 zł. lub 3000 zł. – w zależności od wielkości ekranu wybranego telewizora. Na uczestników promocji czekają także nagrody – Apple TV®. Aby odebrać cash back i wziąć udział w konkursie o Apple TV®, należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv.

WIĘCEJ NIŻ SMART

Promocja WIĘCEJ NIŻ SMART dotyczy wszystkich modeli telewizorów Sharp z aktualnej oferty, nieobjętych promocją SMART CASH BACK. Każdy, kto dokona zakupu telewizora Sharp i weźmie udział w konkursie, ma szansę na wygraną - Android Dongle TV, dający nieograniczony dostęp do aplikacji na platformie Android. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie www.smart-cash.tv i po podaniu niezbędnych danych, przesłać do Sharp kreatywne zdjęcie swojego nowego telewizora marki Sharp.

Obie promocje trwają w okresie 22.11.2013 – 15.01.2014. Akcje wsparte zostaną kampanią radiową w sieć stacji Eurozet, oraz kampanią BTL.
Źródło: Sharp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: