GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Przez jeden dzień jedna cena na wszystkie audiobooki w T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-28 17:29 - czytano: 442 razy - dodaj komentarz
Przez jeden dzień jedna cena na wszystkie audiobooki w T-Mobile Z okazji urodzin Audioteki klienci T-Mobile mogą skorzystać ze specjalnej promocji, w której wszystkie audiobooki są dostępne w jednej niższej cenie. Promocja jest dostępna przez cały dzisiejszy dzień 28 listopada. Jest to doskonała możliwość do pozyskania nowych tytułów do swojej biblioteki audiobooków na smartfonie lub tablecie. Z okazji piątych urodzin Audioteki, najpopularniejszego na naszym rynku zbioru audiobooków, 28 listopada br. wszystkie audiobooki będą dostępne w
REKLAMA
urodzinowej cenie 15,55 zł. Promocyjna cena obowiązuje tylko jeden dzień. Obszerny wykaz wszystkich pozycji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, dostępny jest na stronie audioteka.pl. Klienci T-Mobile będą mogli je zakupić jeszcze taniej – za 15,01 zł, w opcji „Płacę w T-Mobile”. Cena wybranych przez nich książek zostanie dodana do ich rachunku telekomunikacyjnego, lub pobrana z konta prepaid.

Promocja jest dostępna zarówno dla nowych klientów, jak i tych co już posiadają aplikację Audioteka na swoim smartfonie. Wszyscy klienci T-Mobile korzystający ze smartfonów z systemem Android mogą bezpłatnie zainstalować aplikację bezpośrednio ze sklepu Google Play lub wysłać bezpłatnego SMS-a o treści AUDIOTEKA na numer 8008, aby otrzymać link do pobrania aplikacji.

Dla klientów chcących korzystać z większej liczby aplikacji, T-Mobile przygotował usługę MyBox, która oferuje najpopularniejsze aplikacje m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. Link do pobrania usługi MyBox z wieloma aplikacjami można otrzymać po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80545 o treści „MYBOX”.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: