GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile fashion uhonorowany Różą Gali

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-27 15:58 - czytano: 424 razy - dodaj komentarz
T-Mobile fashion uhonorowany Różą Gali Podczas uroczystej 11-tej ceremonii „Róże Gali”, która odbyła się 25 listopada w Warszawie, projekt T-Mobile fashion otrzymał nagrodę specjalną za popularyzowanie polskiej mody i ułatwianie dostępu do niej jak największej liczbie ludzi. Nagrodę w imieniu T-Mobile odebrała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej wraz z Gosią Baczyńską reprezentantką projektantów biorących udział w projekcie.
REKLAMA
- Ta nagroda to dowód na to, że mariaż technologii z wielką modą jest możliwy – powiedziała Małgorzata Rybak – Dowżyk odbierając nagrodę. - Mamy w Polsce wielu znakomitych artystów i zasługują na to, żeby pokazać ich całemu światu.

- Moda ma znaczenie. Dziękuję, że projekt modowy został dostrzeżony, nagrodzony i dzięki T-Mobile jest oglądany w całej Polsce, a nawet poza granicami – dodała projektantka, Gosia Baczyńska.

Róże Gali to wyjątkowe wyróżnienia przyznawane co roku przez kapitułę złożoną z wybitnych osobowości świata kultury, sztuki i mediów oraz czytelników dwutygodnika Gala. Wśród nominowanych w sześciu kategoriach – filmie, muzyce, książce, teatrze, mediach i za debiut – za każdym razem znajduje się plejada największych polskich gwiazd i osobistości, które są uwielbiane i cenione przez setki tysięcy ludzi. 

Róża Gali jest już kolejnym tegorocznym wyróżnieniem dla projektu T-Mobile fashion.

Magazyn branżowy Mobile Internet nagrodził projekt za wyjątkowy mariaż mody z technologią, natomiast Fashion Magazine przyznał T-Mobile fashion statuetkę za projekt roku.

T-Mobile fashion to wyjątkowy projekt modowy, w którym po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci połączyli siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion. T-Mobile fashion połączył czołowych polskich projektantów: Gosię Baczyńską, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Macieja Zienia. W ramach T-Mobile fashion powstaje unikalna kolekcja elementów ubioru, dodatków i gadżetów, natomiast dzięki platformie transmisyjnej T-Mobile fashion wszyscy miłośnicy mody mogą oglądać pokazy mody na żywo na fanpage’u T-Mobile PL na facebooku.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: