GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Gala KSW 25 na żywo w IPLI

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-27 15:48 - czytano: 1032 razy - dodaj komentarz
Gala KSW 25 na żywo w IPLIW IPLI można już zamawiać dostęp do przekazu z 25 Gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbędzie się 7 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Użytkownicy IPLI zobaczą wydarzenie na żywo na kanale Polsat Sport HD. Podczas walki wieczoru w ringu po raz kolejny zobaczymy niekwestionowanego króla mieszanych sztuk walki Mameda Khalidova w rewanżowym starciu z niezwykle mocnym japońskim zawodnikiem Ryutą Sakuraiem.
REKLAMA
Oprócz głównego spotkania Khalidow – Sakurai, na gali KSW 25 będzie można zobaczyć wiele innych gwiazd konfrontacji. Bardzo emocjonująco zapowiadają się walki: Aslambek Saidov vs. Daniel Acacio oraz Krzysztof Kułak vs. Abu Azaitar. Na ringu zobaczymy takżejednego z najlepszych zawodników kategorii półśredniej w kraju - Rafała Moksa, który będzie walczył z Luizem Cado Simonem.Emocji nie zabraknie także w pojedynkach Kamila Walusia z Oli Thompsonem (pierwotnie walka planowana była na KSW 24, ale nie doszło do niej ze względu na kontuzję Polaka) oraz Piotra Strusaz Mattem Horwichem. Po raz pierwszy podczas 25 Gali KSW wprowadzono także dodatkową kartę walk: Robert Radomski vs. Rafał Błachuta oraz Jakub Kowalewicz vs. Mateusz Dubiłowicz.

Przekaz z gali KSW 25 na żywo w IPLI będzie dostępny na kanale Polsat Sport HD i rozpocznie się o godzinie 19.15 studiem prowadzonym przez dziennikarzy Polsatu Sport. O 19.30 jako pierwsi na ringu spotkają się zawodnicy z karty dodatkowej (undercard), a pół godziny później rozpocznie się pierwsza walka z karty głównej: starcie Kamila Walusia z Oli Thompsonem.

Kanał Polsat Sport HD w IPLI jest dostępny dla użytkowników pakietu IPLA SPORT, a dla klientów Cyfrowego Polsatu - także w pakiecie IPLA MIX. Użytkownicy, którzy nie mają wykupionych pakietów, mogą zamówić dostęp do tego wydarzenia, dokonując płatności kartą lub przelewem (7 zł), albo wysyłając SMS (koszt SMS 19,68 zł).

Przekaz z gali na kanale Polsat Sport HD w IPLI będzie można obejrzeć za pośrednictwem strony www.ksw.ipla.tv, a także w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, telewizory LG Smart TV (serie 2011-2013) i Samsung Smart TV (serie 2012-2013) oraz w Netia Playerze. Użytkownicy pakietów IPLA MIX i IPLA SPORT będą mogli kibicować zawodnikom również poza domem, włączając Polsat Sport HD na urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Starcia zawodników pokaże też antena główna Polsatu (start gali na żywo w Polsacie o godz. 20.00).

Dzięki pakietom IPLA SPORT i IPLA MIX, które zawierają najpopularniejsze kanały sportowe online - w tym Polsat Sport HD - użytkownicy IPLI już 7 grudnia obejrzą zmagania gwiazd na KSW 25, a na co dzień mogą cieszyć się dostępem także do innych wielkich wydarzeń sportowych na żywo: turniejów tenisowych (Wimbledon, ATP Series), wyścigów kolarskich (Tour de France), meczów T-Mobile Ekstraklasy, PlusLigi, wyścigów żużlowych i motocyklowych MotoGP, meczów piłki ręcznej, koszykówki (mecze Tauron Basket Ligi wyłącznie w IPLI) i wielu innych. Transmisje sportowe są dostępne dla użytkowników na terytorium Polski.

Cena pakietu IPLA SPORT na 30 dni to 19,90 zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 14,90 zł, na 90 dni – 39,90zł, dla klientów Cyfrowego Polsatu – 29,90 zł. Za 30 - dniowy dostęp do bogatego pakietu IPLA MIX, w skład którego wchodzą także kanały sportowe, klienci Cyfrowego Polsatu zapłacą 19,90 zł (płatności można dokonać po zalogowaniu się do internetowego Centrum Obsługi Klienta).
Źródło: Cyfrowy Polsat
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: