GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia N95 wyróżniona przez EISA

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-20 21:01 - czytano: 723 razy - dodaj komentarz
Firma Nokia poinformowała, że jej mobilny komputer multimedialny Nokia N95 został uznany w rankingu EISA za Europejski Telefon Multimedialny 2007-2008. EISA (European Imaging and Sound Association) to największe w Europie stowarzyszenie czasopism poświęconych elektronice użytkowej.
REKLAMA
Komentując przyznanie nagrody, jury EISA pochwaliło mobilny komputer multimedialny Nokia N95 za to, że "ma praktycznie wszystkie funkcje, jakie można sobie wyobrazić w urządzeniu mobilnym". Ponadto w uzasadnieniu nagrody czytamy: "Nie jest to zwykły telefon komórkowy ani zwykły wyznacznik statusu. Biorąc do ręki mobilny komputer multimedialny Nokia N95, dysponuje się najnowocześniejszym narzędziem komunikacyjnym - to idealny sposób, by być stale w kontakcie i nadążać za tym, co dzieje się dookoła".

Jurorzy podkreślili takie cechy i funkcje mobilnego komputera multimedialnego Nokia N95, jak GPS oraz cyfrowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, z optyką marki Carl Zeiss i funkcją nagrywania wideo z jakością do 30 klatek na sekundę. EISA zwraca również uwagę na transmisję danych z szybkością maksymalną 3,6 Mb/s, zaawansowaną przeglądarkę internetową, łączność Wi-Fi, gniazdo karty microSD oraz odtwarzanie wielu formatów dźwięku.

"Mobilny komputer multimedialny Nokia N95 podniósł poprzeczkę na rynku urządzeń mobilnych i z ogromną radością przyjmujemy tę nagrodę przyznaną przez europejskie magazyny zajmujące się elektroniką użytkową" - powiedział Jonas Geust, odpowiedzialny za kategorię Nokia Nseries w grupie Multimedia firmy Nokia. "Ta nagroda potwierdza także słuszność strategii Nokia Nseries. Przewiduje ona wprowadzanie na rynek mobilnych komputerów multimedialnych, dzięki którym integracja różnych technik cyfrowych staje się rzeczywistością".

EISA jest stowarzyszeniem przyznającym nagrody w branży elektroniki użytkowej, zrzeszającym niemal 50 prestiżowych czasopism poświęconych fotografii, audio, wideo, systemom kina domowego i elektronice mobilnej z 18 krajów Europy.
Pełną listę funkcji mobilnego komputera multimedialnego Nokia N95 można znaleźć pod adresem www.nseries.com/n95.
Zdjęcia o jakości dostosowanej do druku są dostępne pod adresem www.nokia.com/press >photos.

O serii Nokia Nseries

Nokia Nseries to seria zaawansowanych technicznie komputerów multimedialnych, które dzięki połączeniu najnowszych technologii ze stylowym wzornictwem i łatwością obsługi nie mają sobie równych w świecie mobilnych multimediów. Każde urządzenie Nokia Nseries umożliwia korzystanie z materiałów rozrywkowych, dostęp do informacji oraz rejestrowanie i przesyłanie zdjęć oraz plików wideo w każdym miejscu i o każdej porze. www.nseries.com.

Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: