GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Jak wyglądałby świat bez Facebook`a, Google`a czy Microsoft?

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-18 15:09 - czytano: 345 razy - dodaj komentarz
Jak wyglądałby świat bez Facebook`a, Google`a czy Microsoft?Zapewne inaczej. Jednak najprawdopodobniej miejsce tych innowacji zajęłyby inne, możliwe, że bardziej zaawansowane i absorbujące usługi i produkty. A jak wyglądałby świat bez funduszy Venture Capital? To już inna historia. Bez Venture Capital innowacyjne pomysły mogłyby do dnia dzisiejszego pozostać jedynie w sferze fantazji wizjonerów, chcących tworzyć, jednak nie mających do tego odpowiednich narzędzi i środków.
REKLAMA

Dziś przedsiębiorcy często skarżą się na brak dostępu do źródeł finansowania dla ich projektów, a bez odpowiedniego zaplecza finansowego rozwijające się firmy nierzadko mają trudność w osiągnięciu założonych celów. Venture Capital I Private Equity zapewniają kapitał oraz fachową pomoc we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. To duża szansa dla projektów innowacyjnych, a nawet ryzykownych, ponieważ fundusze Venture Capital wiedzą, jak to ryzyko zabezpieczyć.  

Fundusze Venture Capital to również szereg korzyści dodatkowych: wiedza, kontakty biznesowe, doświadczenie, ekspertyzy, pomoc w opracowaniu biznesplanu i strategii marketingowej. Gdy przedsiębiorca zyskuje inwestora o dobrej reputacji zwiększa się również wiarygodność projektu. Co ważne: aniołowie biznesu angażują się w przedsięwzięcie osobiście, czego żaden bank zrobić nie może. Ponad to kapitał i fachowa pomoc pozwalają skupić się na prowadzeniu działalności, pozostawić w tyle konkurencję i umożliwiają rynkową ekspansję. A to już marzenie niemal każdego przedsiębiorcy, z funduszem Venture Capital właściwie w zasięgu ręki.

Facebook, Google, Microsoft, ale też wiele polskich spółek, jak: Lotus, Intel, Meritum Bank, Merlin, Empik, Nasza Klasa, KRUK i Xerox, co je łączy? Wszystkie te firmy, dzisiejszą markę i renomę, wypracowały korzystając ze wsparcia właśnie funduszy Venture Capital. 

Źródło: WSI Capital
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: