GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Oracle uruchamia cztery kolejne centra przetwarzania danych do obsługi Oracle Cloud

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-18 15:01 - czytano: 286 razy - dodaj komentarz
Oracle uruchamia cztery kolejne centra przetwarzania danych do obsługi Oracle Cloud Po uruchomieniu nowych centrów przetwarzania danych w Kanadzie i Niemczech firma będzie dysponować w sumie 17 takimi ośrodkami na całym świecie, udostępniając klientom więcej możliwości przechowywania danych i zapewniania zgodności z przepisami. W ramach rozbudowy swojej największej w branży, wydajnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury chmury firma Oracle poinformowała o uruchomieniu nowych centrów przetwarzania danych do obsługi chmury Oracle Cloud w Kanadzie i Niemczech.
REKLAMA
Po uruchomieniu tych nowych centrów globalna infrastruktura chmury Oracle będzie się składała z 17 takich ośrodków, umożliwiając obsługę najbardziej kompleksowej oferty usług aplikacji, usług społecznościowych, usług platformy oraz usług infrastruktury. Wszystkie te usługi są oferowane na zasadzie subskrypcji.

Oracle Cloud oferuje najbardziej kompleksowy w branży pakiet nowoczesnych aplikacji biznesowych typu SaaS (udostępnianie oprogramowania jako usługi), w tym Human Capital Management, Customer Experience i Enterprise Resource Management, z wbudowanymi funkcjami analizy danych biznesowych oraz obsługi sieci społecznościowych i urządzeń mobilnych.

Firma Oracle zapewnia klientom i partnerom możliwość elastycznego wyboru sposobu wdrażania oprogramowania Oracle: w chmurze Oracle Cloud i w innych chmurach publicznych, w tradycyjnych centrach przetwarzania danych w siedzibie klienta, w chmurach prywatnych oraz w prywatnych chmurach zarządzanych.

Dzięki ponad trzynastoletniemu doświadczeniu firmy Oracle w zakresie zarządzania centrami przetwarzania danych przedsiębiorstw i instytucji administracji publicznej, centra przetwarzania danych Oracle spełniają najsurowsze standardy dotyczące lokalizacji, bezpieczeństwa systemów fizycznych i informatycznych, nadzoru, infrastruktury oraz pracowników.

Do ochrony swoich rozmieszczonych na całym świecie centrów przetwarzania danych firma Oracle zatrudnia własnych, wyspecjalizowanych specjalistów ds. bezpieczeństwa, którzy mają duże doświadczenie i ukończyli formalne szkolenia z zakresu najlepszych procedur zapewniania bezpieczeństwa chmury.

W przeciwieństwie do innych chmur, które oferują usługi zabezpieczania w jednej lub dwóch warstwach, chmura Oracle Cloud jako jedyna umożliwia zoptymalizowane, wielowarstwowe podejście do zapewniania bezpieczeństwa na każdym poziomie infrastruktury technicznej. W tym celu wykorzystuje bogatą ofertę produktów do zabezpieczania i szyfrowania danych, a także sprawdzone mechanizmy kontroli procesów w warstwie aplikacji, infrastruktury i sprzętu systemowego.
Źródło: Oracle
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: