GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Od dzisiaj dostępny jest iPad mini z wyświetlaczem Retina

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-15 17:59 - czytano: 587 razy - dodaj komentarz
Od dzisiaj dostępny jest iPad mini z wyświetlaczem RetinaFirma Apple poinformowała, że od dzisiaj dostępny jest iPad mini z wyświetlaczem Retina. Nowy iPad mini na ekranie o przekątnej 7,9 cala mieści tyle samo pikseli, co iPad z ekranem o rozmiarze 9,7 cala. W rezultacie na ekranie niewiarygodnie smukłego i lekkiego urządzenia tekst osiąga idealną ostrość, a obrazy — niezwykły poziom szczegółowości. Nowy iPad mini ma wydajny i energooszczędny procesor Apple A7 o 64-bitowej architekturze klasy komputerowej.
REKLAMA
iPad mini z wyświetlaczem Retina
Apple
Oferuje również ultraszybką łączność bezprzewodową przez szybszy interfejs Wi-Fi i rozbudowany interfejs sieci komórkowej LTE, a także zaprojektowany na nowo system iOS 7 z setkami nowych, wspaniałych funkcji, oraz dostęp do wszystkich 475 000 aplikacji stworzonych specjalnie dla iPada.


- iPad Air cieszy się fenomenalnym powodzeniem, dlatego z tym większą radością oddajemy w ręce klientów także iPada mini z wyświetlaczem Retina - powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. marketingu globalnego. -Sądzimy, że klienci pokochają oba smukłe, lekkie i potężne nowe iPady. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewnić ich dostępność dla wszystkich zainteresowanych.

Ceny i dostępność
iPad mini będzie dostępny w wersjach z Wi-Fi oraz Wi-Fi + Cellular w kolorze srebrnym i gwiezdnej szarości, w wariantach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB. iPad mini z wyświetlaczem Retina będzie dostępny w wersjach z Wi-Fi oraz Wi-Fi + Cellular w kolorze srebrnym oraz gwiezdnej szarości, w wariantach o pojemności 16 GB, 32 GB, 64 GB i 128 GB.

Specjalnie zaprojektowane poliuretanowe nakładki Smart Cover dla iPada mini z wyświetlaczem Retina oraz dla iPada mini są dostępne w całej gamie żywych barw, w tym w kolorze niebieskim, zielonym, różowym, żółtym, czarnym i (RED). Dostępne jest także piękne skórzane etui iPad mini Smart Case barwione aniliną, przeznaczone dla obu modeli iPada mini. Paleta kolorów tego etui obejmuje żółty, beżowy, niebieski, brązowy, czarny i (RED). Nakładki Smart Cover i etui Smart Case są dostępne u wybranych sprzedawców Authorised Apple Reseller.

iPada mini z wyświetlaczem Retina można już zamawiać u wybranych sprzedawców Apple Authorised Reseller.
Źródło: Apple
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: