GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Prezent dla dziecka - Samsung GALAXY Tab 3 Kids albo tablet z grą

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-14 16:54 - czytano: 355 razy - dodaj komentarz
Prezent dla dziecka - Samsung GALAXY Tab 3 Kids albo tablet z grą Specjalnie z myślą o dzieciach Samsung przygotował niespodzianki na zbliżające się święta. Idealnym prezentem dla najmłodszych może być Samsung GALAXY Tab 3 Kids, który wywoła uśmiech na buzi pociechy, a rodzicom zapewni możliwość ochrony przed niepożądanymi treściami. Dodatkowo, od 15 listopada do 23 grudnia br. w specjalnych zestawach tabletu Samsung GALAXY Tab 3 będą dodawane limitowane zestawy figurek z kultowej już gry „Angry Birds”.
REKLAMA
GALAXY Tab 3 Kids
Samsung
GALAXY Tab 3 Kids
GALAXY Tab 3 Kids
Samsung
Samsung
Samsung GALAXY Tab 3 Kids to urządzenie wyposażone w bardzo łatwą nawigację na dotykowym ekranie oraz mnóstwo różnego rodzaju interaktywnych postaci, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. W tablecie postawiono bardzo mocno na rozszerzone ustawienia kontroli rodzicielskiej, która pozwala na zarządzanie aplikacjami, chronienie dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami lub kontrolowania czasu, jaki spędzają na korzystaniu z urządzenia, dzięki funkcji „Time Manager”. Dodatkowo, specjalna osłona krawędzi podnosi bezpieczeństwo korzystania z tabletu pozostawionego w rękach najmłodszych. A wszystko to, aby dzieci przyswajały najnowsze technologiczne rozwiązania w łatwy, sprawny, przyjemny i przede wszystkim bezpieczny sposób. Urządzenie dostępne jest w zółtej wersji kolorystycznej.

Dzięki Samsung każdy mały fan „Angry Birds” będzie mógł postawić w swoim pokoju kolekcję figurek z tej kultowej gry o przygodach wystrzałowych ptaków i uciekających z jajkami zielonych świń. Do specjalnych zestawów z tabletem Samsung GALAXY Tab 3, dodawana będzie kolekcja figurek wirtualnych bohaterów. Dzięki specjalnej aplikacji, będzie można „teleportować” swoją figurkę do świata Angry Birds i w ten sposób uczynić grę jeszcze ciekawszą i wciągającą.

Świąteczne zestawy z Angry Birds ucieszą również rodziców. Samsung GALAXY Tab 3 wyposażony jest w 7-calowy wyświetlacz TFT, na którym prezentowany będzie system Google Android 4.1 Jelly Bean. Na aplikacje oraz multimedia zarezerwowano 8 GB z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika kart microSD – maksymalnie do 32 GB.

Promocja Samsung GALAXY Tab 3 z Angry Birds potrwa od 15 listopada do 23 grudnia 2103 roku. Akcję promocyjną wspierać będą materiały informacyjne w postaci naklejek podłogowych oraz ekspozycji paletowych w miejscach sprzedaży. Limitowana edycja figurek dodawana jest do:
 • GALAXY Tab 3 7.0 WiFi + SMALL box with Angry Birds
 • GALAXY Tab 3 10.1 WiFi + BIG box with Angry Birds
 • GALAXY Tab 3 10.1 3G + BIG box with Angry Birds
Źródło: Samsung
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: