GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Startuje CLOUD PORTAL OFFICE firmy Sharp

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-14 14:53 - czytano: 299 razy - dodaj komentarz
Startuje CLOUD PORTAL OFFICE firmy SharpSharp wprowadza do swojej europejskiej oferty usługę chmury - Cloud Portal Office. Umożliwia ona udostępnianie i przechowywanie danych, upraszcza przepływ zadań i zapewnia firmom wydajniejszą współpracę oraz zwiększenie efektywności. Usługa Cloud Portal Office, zapewniając dostęp do informacji na szerokiej platformie sprzętowej, zarówno w urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych, stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm o rozbudowanej sieci biur i oddziałów lub zatrudniających
REKLAMA
 wielu mobilnych pracowników.

Wydajniejszy sposób pracy

Stworzona z myślą o łatwym udostępnianiu informacji, usługa Cloud Portal Office zapewnia bezpieczny dostęp, ładowanie, pobieranie, zarządzanie i drukowanie plików, tworzenie nowych folderów oraz współpracę i udostępnianie danych z dowolnego komputera, urządzenia przenośnego, urządzenia wielofunkcyjnego lub tablicy interaktywnej BIG PAD firmy Sharp. Ułatwia pracę, umożliwiając wszystkim członkom zespołu bezpieczny dostęp do wszelkich informacji, których potrzebują, natychmiast i niezależnie od miejsca przebywania.

Uniwersalność, prosta konfiguracja, łatwa obsługa
Cloud Portal Office jest niezwykle przydatną usługą wspierającą firmy w ich codziennej pracy i realizacji projektów, zwłaszcza tych, do których angażowani są pracownicy zatrudnieni w różnych działach, biurach czy nawet krajach. Cloud Portal Office jest niezwykle elastyczny, w sposób łatwy i niezwykle szybki pozwala na konfigurowanie zespołów, poprzez dodawanie dostępów do wspólnej przestrzeni w chmurze.

Niskie koszty
Możliwość zwiększania bądź zmniejszania zaangażowanego personelu oznacza, że usługa Cloud Portal Office może zapewnić firmie niższe koszty. Na obniżenie kosztów może mieć również wpływ uzyskiwanie natychmiastowego dostępu do zasobów firmy w chmurze bez żadnych kosztownych inwestycji w infrastrukturę IT. W ten prosty sposób możliwe staje się rozszerzanie dostępu do dokumentów bez konieczności zapewnienia  bezpiecznego dostępu do serwera FTP lub połączenia VPN.

Pewność i bezpieczeństwo
Cloud Portal Office do przechowywania danych wykorzystuje rozwiązania najlepszych partnerów. Dane przechowywane są wyłącznie na bezpiecznych serwerach obsługiwanych przez Amazon Web Services i Fujitsu Cloud Services, a także chronione są poprzez kontrolę dostępu, zapory sieciowe i najnowocześniejsze metody szyfrowania. Dodatkowo, wszystkie zasoby przechowywane są na terenie Unii Europejskiej.

Usługa Cloud Portal Office dostępna jest poprzez zalogowanie się na portalu, a dostęp do niego kontrolowany jest przez pracowników IT danej firmy. Wykorzystując CPO, można zmieniać prawa dostępu, usuwać lub dodawać dostęp poszczególnych osób oraz zwiększać przestrzeń do zapisu danych, gdy zachodzi taka potrzeba – wszystko poprzez bezpieczną stronę www.

Drukowanie z dowolnego urządzenia wielofunkcyjnego firmy Sharp
Ponieważ usługa chmury Sharp opiera się na modelu rejestracji użytkowników, a nie na modelu rejestracji urządzeń wielofunkcyjnych, użytkownicy Cloud Portal Office, niezależnie od miejsca przebywania, mogą drukować pliki z dowolnego urządzenia wielofunkcyjnego.

Wkrótce na rynku

Dzięki Cloud Portal Office możliwe jest  również skanowanie i drukowanie do innych popularnych usług tego typu. Od chwili uruchomienia dostępny będzie konektor do popularnego Dropbox’a. Kolejne systemy będą dodawane sukcesywnie wraz z rozwojem usługi.
Źródło: Sharp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: