GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZTE MF823 i MF28D - mobilny listopad w Play

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-14 14:44 - czytano: 1712 razy - dodaj komentarz
ZTE MF823 i MF28D - mobilny listopad w PlayZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, wprowadza do oferty operatora sieci Play dwa urządzenia służące do odbioru mobilnego internetu – superszybki modem LTE MF823 oraz kompaktowy router MF28D, w taryfach od 1zł. Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s. Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie.
REKLAMA
ZTE
ZTE
ZTE
ZTE
- Bezprzewodowe rozwiązania ZTE od dawna cieszą się uznaniem klientów, nie dziwi więc fakt, iż kolejny operator komórkowy wprowadził je do swojej oferty. W segmencie modemów USB jesteśmy liderem rynku z udziałem ponad 50%. Model MF823 działa w oparciu o technologię LTE, co dla użytkownika oznacza pobieranie danych na poziomie do 100Mb/s. Z kolei router MF28D jest propozycją dla klienta korporacyjnego, który za jego pośrednictwem zintegruje sieć komputerową nawet dla 31 stanowisk – podsumowuje Sławomir Kowalik, Terminal Sales Manager w ZTE Poland.

Modem MF823 pozwala na pracę w technologii LTE z prędkością pobierania do 100Mb/s i wysyłania do 50Mb/s. Instalacja odbywa się poprzez gniazdo USB 2.0 High Speed, a sam proces przebiega automatycznie. Modem ZTE MF823 waży zaledwie 26 gramów, a smukła obudowa oraz minimalistyczny design sprawiają, że będzie się komponował wizualnie ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami.

Model MF28D zapewnia szybkość pobierania danych do 100Mb/s oraz wysyłania do 50Mb/s w technologii internetu LTE Cat3. Dodatkowo router ZTE oferuje możliwość przyłączenia centrali VoIP, która obsłuży połączenia głosowe oraz wielokierunkową konferencję.

Router MF28D można wykorzystać również jako bazę domowego centrum rozrywki i w oparciu o niego rozdzielić dostęp do Internetu, pomiędzy tablety, notebooki, konsole czy nawet telewizory. Szybkie połączenie gwarantuje słuchanie ulubionej muzyki, czy oglądanie filmów online w jakości HD bez buforowania. Router wyposażono także w zaporę Firewall, która chroni urządzenia w sieci domowej przed nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz.

Oba urządzenia dostępne są w nowej ofercie PLAY ONLINE, w której klienci mogą korzystać z LTE przez 6 miesięcy za damo.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: