GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia: One Mobile Connectivity Service

Dodał: TK - opublikowano: 2003-02-22 12:00 - czytano: 879 razy - dodaj komentarz
Nokia zaprezentowała usługę Nokia One Mobile Connectivity Service jako sprawdzone rozwiązanie "pod klucz" dla operatorów. Rozwiązanie to uzupełnia obecnie dostępne usługi operatorskie, proponując kompleksową usługę umożliwiającą bezprzewodowy dostęp do firmowej poczty elektronicznej, kalendarza, książek telefonicznych oraz innych aplikacji dla klientów korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.
REKLAMA
Operatorzy będą teraz mogli zaproponować firmom szybko aktywowaną, atrakcyjną dla szerokiego rynku biznesu i dostępną cenowo usługę, która nie wymaga od operatora uprzednich inwestycji.

Rozwiązanie to daje pracownikom firm elastyczny, łatwy i bezpieczny dostęp do informacji firmowych za pośrednictwem głosu, SMS-ów, WAP oraz internetu poprzez wykorzystanie telefonu GSM, organizatora PDA, komputera osobistego (PC) lub telefonu stacjonarnego. Nokia One jest atrakcyjną propozycją dla rynku biznesu, gdyż umożliwia firmom zwiększenie wydajności poprzez wykorzystanie już istniejących inwestycji w zakresie telefonów komórkowych i technologii bezprzewodowej. Pozwala również zwiększyć wydajność poprzez udoskonalenie komunikacji pomiędzy pracownikami, oraz pomiędzy pracownikami i klientami.

-Dzięki usłudze Nokia One Mobile Connectivity operatorzy mogą zaproponować nową lub udoskonaloną, wartościową i wielowymiarową usługę pozwalającą skorzystać z dowolnego protokołu za pośrednictwem dowolnego urządzenia, praktycznie z każdego miejsca na świecie, mówi Gerhard Romen, Szef Działu Sprzedaży i Marketingu Nokia Ventures Organization. -Ponieważ Nokia One opiera się na już istniejących infrastrukturach sieciowych, operatorzy nie muszą czynić dodatkowych inwestycji i natychmiastowo poprawia się wskaźnik ARPU (średni miesięczny przychód z jednego klienta).

Usługa Nokia One została opracowana z myślą o operatorach i dlatego rozwiązanie to można dopasować do potrzeb klienta-przedsiębiorcy. Nokia One to rozwiązanie, które szybko i łatwo instaluje się w siedzibie firmy, co skraca czas oczekiwania operatora na nowy zysk. Dostępnych jest kilka opcji z zakresu podłączania klientów-przedsiębiorców do tej usługi. Korzystając z pakietu startowego Nokia One, nie ma potrzeby stosowania specjalnego sprzętu, zaś oprogramowanie ściąga się przez Internet. Rejestracja i instalacja trwają zaledwie kilka minut.

Bezpieczne łącza wykorzystujące VPN lub kodowanie SSL oraz elastyczne opcje instalacyjne spełniają nawet najostrzejsze wymogi w zakresie bezpieczeństwa. Nokia One upraszcza korzystanie z usługi poprzez udostępnienie stron umożliwiających samodzielną rejestrację i samoobsługę oraz firmową administrację.

Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: