GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy Polski i Europy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-13 12:16 - czytano: 275 razy - dodaj komentarz
AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy Polski i EuropyNajnowsze mapy Polski i Europy, ponad 700 tysięcy Użytecznych Punktów, nowe inwestycje drogowe, aktualne objazdy remontowanych odcinków dróg i wiele nowych punktów adresowych oraz miejscowości ze zaktualizowanymi planami organizacji ruchu. Już po raz piąty w tym roku AutoMapa i Targeo.pl udostępniają nowe mapy Polski i Europy. Do użytkowników trafiły najnowsze mapy oznaczone symbolem 1310. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami.
REKLAMA
Opracowana przez przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 632 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku nowe odcinki drogowe takie jak A4 Dębica - Rzeszów, czy odcinek Radymno - Korczowa, który przygotowany jest do odblokowania poprzez technologię Live Drive!.

Do użytku została także udostępniona obwodnica Olkusza oraz zaktualizowane zostały dane drogowe na trasie S7 koło Kielc i w rejonie trasy S2 w Warszawie. Po raz kolejny zaktualizowana została również organizacja ruchu w dużej liczbie miejscowości na terenie Polski.

W aktualnych mapach znajduje się wiele aktualnie remontowanych odcinków dróg, na których wprowadzono nową organizację ruchu. Część z nich, takich jak zmiany na warszawskiej trasie Armii Krajowej oraz modernizacja arterii Piłsudskiego - Mickiewicza w Łodzi są kluczowe dla ruchu drogowego w tych miastach. Aktualne informacje o zmianach drogowych na terenie tych oraz innych odcinkach dróg przekazywane są bezpośrednio do użytkowników AutoMapy poprzez technologię LiveDrive! dzięki której trasy wyznaczane przez AutoMapę i serwis Targeo uwzględniają bieżące informacje o natężeniu ruchu.

W najnowszej aktualizacji map po raz kolejny wzrosła liczba dróg, które zostały objęte danymi o drogowych słupkach kilometrowych wykorzystywanymi m.in. przez użytkowników CB Radio. W najnowszej aktualizacji gruntownie zaktualizowano dane o pikietażu na trasach A2, S5 i S11.

Użytkownikom programu AutoMapa Europe oraz serwisu Targeo.pl, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy (3Q2013) przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę HERE (d.NAVTEQ). Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.
Źródło: AutoMapa
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: