GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

ZTE świętuje sukces smartfonów Blade i wprowadza serię ZTE Blade Q

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-12 16:55 - czytano: 588 razy - dodaj komentarz
 ZTE świętuje sukces smartfonów Blade i wprowadza serię ZTE Blade QZTE przedstawia najnowsze smartfony ZTE Blade z rodziny Q, wśród których znalazły się ZTE Blade Q Mini, ZTE Blade Q i ZTE Blade Q Maxi. Blade to jedne z najbardziej popularnych smartfonów z milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Modele ZTE Blade III, ZTE Blade III Pro, ZTE Blade V i ZTE Blade G są w sprzedaży już w 23 krajach Europy. Firma ZTE, po sukcesie swoich poprzednich produktów Blade w Europie, przedstawiła smartfony ZTE Blade z oznaczeniem Q.
REKLAMA
ZTE Blade Q
ZTE
ZTE Blade z gamy Q dołączy do jednej z najbardziej popularnych serii smartfonów w Europie. ZTE Blade III, Blade III Pro, Blade V i Blade G są już dostępne w 23 krajach Europy.

- W ZTE wierzymy, że smartfony powinny być dostępne dla każdego. Popularność serii Blade w całej Europie dowodzi, że istnieje prawdziwy apetyt konsumentów na smartfony o dużej wydajności w przystępnej cenie. Funkcje dostępne w urządzeniu Blade pozwalają na nowo zdefiniować stosunek jakości do ceny na rynku smartfonów  i jesteśmy przekonani, że seria Q będzie nadal wzmacniać pozycję marki w Europie  – powiedział AO Wen, dyrektor generalny biura operacyjnego ZTE w regionie.

Spotkawszy się z pozytywną reakcją ze strony klientów w całej Europie, ZTE postanowiło wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i stworzyć serię Blade Q, zaprojektowaną z myślą o nich. Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie konsumentów na różnorodne urządzenia, ZTE Blade Q będzie pierwszym ze smartfonów Blade dostępnym aż w trzech formatach; kompaktowy Blade Q Mini z 4″ ekranem, Blade Q, który oferuje doskonałą konstrukcję z 4,5″ ekranem i Blade Q Maxi, w którym zastosowano 5” wyświetlacz. We wszystkich modelach zaimplementowano matrycę IPS, która zapobiega zniekształceniom obrazu i pozwala na szerokie kąty widzenia aż do 178º.

ZTE Blade Q jest wyjątkowy nie tylko za sprawą nowatorskiego designu, ale głównie przez wysoką wydajność wszystkich zastosowanych w nim podzespołów. Pod stylową obudową znalazł się dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 1GB pamięci RAM i moduł 3G, oferujący płynne i łatwe przeglądanie internetu, pobieranie muzyki i aplikacji , streaming wideo z prędkością do 21Mb/s. W ZTE Blade Q, podobnie jak u popularnych poprzedników z serii Blade; ZTE Blade III, V i ZTE Blade G, zastosowany został  aparat fotograficzny 5 MPx z autofokusem i lampą błyskową. Kamera posiada także panoramiczny tryb fotografowania, aby uchwycić rzeczywisty obraz. Dodatkowym atutem modelu jest szereg niezbędnych rozwiązań Google, popularnych usług w chmurze, takich jak Evernote i Dropbox, jak również przydatny pakiet biurowy.
Źródło: ZTE
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: