GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Klasyka czytników Onyx w nowej odsłonie: BOOX C65 Storia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-12 13:59 - czytano: 362 razy - dodaj komentarz
Klasyka czytników Onyx w nowej odsłonie: BOOX C65 Storia Firma Arta Tech, wyłączny dystrybutor czytników Onyx BOOX w Polsce, odświeża swoją linię produktową wprowadzając model BOOX C65 Storia, wszechstronny czytnik e-booków przeznaczony dla osób poszukujących solidnego i wydajnego urządzenia w rozsądnej cenie. BOOX C65 Storia posiada sześciocalowy ekran E Ink HD o bardzo wysokiej rozdzielczości (1024x758 pikseli), co przekłada się na świetną jakość obrazu. Kontrast ekranu jest niemal 25% wyższy w porównaniu z ekranami starszej generacji.
REKLAMA
BOOX C65 Storia
Arta Tech
Panel dotykowy oraz przyciski przewijania stron ułatwiają intuicyjną obsługę czytnika. W BOOX C65 Storia ekran E Ink został fabrycznie zintegrowany z pojemnościowym panelem dotykowym, co pozwoliło znacznie zmniejszyć wagę i rozmiary urządzenia. Czytnik waży jedynie 170g, a grubość nie przekracza 8 mm. Zamiast standardowej czarnej obudowy, Storia jest dostępna w stylowym burgundowym kolorze.

Czytnik działa w systemie Android OS przystosowanym do współpracy z urządzeniami opartymi na ekranach E Ink. W porównaniu ze starszymi modelami dostępnymi na rynku znacznie poprawiono szybkość pracy czytnika - urządzenie świetnie reaguje na dotyk oraz bardzo płynnie wykonuje komendy. Oprogramowanie obsługuje praktycznie wszystkie formaty książek, publikacji i dokumentów elektronicznych, co ogromnie ułatwia obsługę - każdy pobrany plik można od razu otworzyć i czytać, bez konieczności przeprowadzania konwersji. BOOX C65 Storia wspiera pliki ePub, pdf (z reflow), Adobe DRM, txt, rtf, html, mobi (bez DRM), chm, doc, fb2, pbd, DjVu, ZIP, formaty audio – mp3 i wav oraz pliki obrazkowe jpg, gif, tiff, bmp i png.

Podobnie jak inne czytniki Onyxa, BOOX C65 Storia jest wydajnym i niezawodnym urządzeniem. Wersja podstawowa z 4 GB pamięci pozwala na pobranie ok. 7000 książek. Po rozszerzeniu pamięci do 32 GB za pomocą karty microSD na czytniku możemy przechowywać nawet kilkadziesiąt tysięcy książek. Bateria zapewnia do kilku tygodni ciągłego działania.

Dodatkowym ułatwieniem dla użytkowników marki Onyx jest możliwość pobierania książek bezpośrednio z serwisu booxsource.com, oferującego kilka tysięcy pozycji z różnych gatunków literackich. Po zalogowaniu się z poziomu urządzenia na swoim koncie w booxsource.com, książkę można kupić i ściągnąć bezpośrednio na czytnik. Oczywiście niezależnie BOOX C65 Storia obsługuje dowolne e-booki pobrane z każdej elektronicznej księgarni.

Czytnik posiada menu w języku polskim oraz lokalny serwis gwarancyjny.

BOOX C65 Storia jest dostępny m.in. w sieciach Vobis, RTV Euro AGD, MediaMarkt, Saturn, Komputronik, Agito oraz MediaExpert.

Sugerowana cena urządzenia to 499 zł brutto.
Źródło: Arta Tech
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: