GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Konferencja ICT DAYS 2013 i spotkania klastrów z sześciu krajów Europy

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-08 15:58 - czytano: 251 razy - dodaj komentarz
Konferencja ICT DAYS 2013 i spotkania klastrów z sześciu krajów Europy O innowacyjnych rozwiązaniach z dziedziny informatyki, elektroniki i telekomunikacji, jakości usług klastrowych, a także możliwościach otwierających się przed uczestnikami rynku w nowej perspektywie finansowania 2014-2020 dyskutować będą uczestnicy Konferencji ICT DAYS 2013, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-15 listopada 2013. Wydarzeniu towarzyszą spotkania przedstawicieli klastrów z Polski, Węgier, Czech, Słowacji, Chorwacji i Turcji. ICT DAYS 2013 to już czwarta edycja
REKLAMA
spotkań biznesu, nauki i administracji organizowanych przez Interizon - Pomorski Klaster ICT. W gronie prelegentów i zaproszonych gości znaleźli się m.in. Bogdan Dombrowski, Wiceminister Cyfryzacji i Administracji i Dariusz Bogdan, Wiceminister Gospodarki oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, a także pomorskich klastrów kluczowych, nauki i biznesu, którzy podejmą dyskusję na temat szans dla rozwoju branży ICT w Polsce w najbliższych latach.

W tym roku konferencji towarzyszą międzynarodowe rozmowy przedstawicieli klastrów, których głównym tematem będzie podnoszenie jakości usług świadczonych przez organizacje klastrowe. Osobny panel poświęcony będzie możliwościom realizacji wspólnych działań przez klastry i parki naukowe oraz inkubatory przedsiębiorczości i inne Instytucje Otoczenia Biznesu. Wydarzenie będzie także okazją do rozmów biznesowych i nawiązania współpracy przez uczestników wydarzenia, m.in. w ramach projektu ACCUS, realizowanego przy współpracy z Klastrem Interizon, którego celem jest zbudowanie innowacyjnego systemu do inteligentnego zarządzania przestrzenią miejską i przeprowadzenie pilotażowego wdrożenia w Trójmieście.
Źródło: Politechnika Gdańska
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: